SA-G11 KeyMod EBB Carbine

Známá značka na airsoftovém trhu Specna Arms představuje novou sérii SA-G!

Repliky SA-G svou úrovní řemeslného zpracování mohou konkurovat replikám špičkových výrobců! Série G se skládá z karabin v několika zajímavých konfiguracích, včetně modelů vybavených integrovaným dalekohledem, dvojnožkou nebo předpažbím KeyMod.

5 490,00 Kč s DPH

Dostupnost: Není skladem

SPARMS171

: Specna Arms

Věrnostní body

Koupí tohoto produktu získáte 54 bodů.


Replika, podobně jako originál, byla vyrobena z odolného polymeru, kovu a na nejzranitelnějších místech z oceli (ocelové díly zahrnují šrouby, čepy a adaptéry taktického popruhu). Replika je vybavena přední RIS 22 mm lištou (nahoře a dole) a také KeyMod sloty (po stranách). Do předpažbí se pak vkládá baterie.

Replika se vyznačuje velmi dobrým sladěním dílů a také tím, že byla vyrobena z matného polymeru. Důležitější prvky byly spojeny kolíky. Tímto způsobem lze měnit konkrétní prvky, například zásobníkovou šachtu. Tělo repliky je vyrobené z pevného polymeru má individuální sériové číslo, označení výrobce a estetické symboly voliče režimu střelby. Na horní straně repliky je klasické transportní madlo s RIS 22mm kolejnicí a také nastavitelná pevná mířidla. Replika má pažbu sklopnou do strany, což zjednodušuje přepravu a obsluhu v úzkých prostorách. Kovová hlaveň je vybavena flashhideredm namontovaným na 14 mm CW závitu.

Srdce repliky tvoří LiPo Ready mechabox V3 s instalovaným mikrokonektorem. Mechabox je plně nastavený pro úpravy a implementace mikrokonektoru pozitivně ovlivňuje rychlost reakce spouště a rychlost střelby repliky.

Replika je plně kompatibilní s LiPo a LiFe bateriemi. Vzhledem k základní úsťové rychlosti ~380 FPS, kterou zajišťuje hlavní pružina instalovaná standardně výrobcem, je replika ideální pro použití na střední vzdálenosti.

Replika je vybavena systémem rychlé výměny pružiny - Enter & Convert™. Pro získání přístupu k mechaboxu je nutné pouze odstranit čep umístěný v západce blokující pažbu. Tímto způsobem je získán přístup k hlavnímu vedení pružiny, které lze rychle a snadno vytáhnout zadní stranou mechaboxu. Díky tomuto systému je možné snadno a rychle přizpůsobit sílu repliky podmínkám očekávaným na hřišti bez nutnosti mít přístup do dílny nebo k sadě speciálních nástrojů. Celá výměna pružiny trvá 45 sekund a vyžaduje pouze jeden šroubovák.

Replika, podobně jako originál, byla upravena pro použití leváky i praváky díky oboustrannému voliči režimu střelby.

Replika využívá zajímavé řešení v podobě systému EBB (Electric Blow Back), který uvádí nosič závěru do pohybu, čímž zvyšuje realističnost a přibližuje jej živému originálu zbraně.

Sada obsahuje Hi-Cap zásobník s kapacitou až 350 BBs.

Každá replika prochází již v továrně předdodávkovou kontrolou potvrzenou speciálním certifikátem s hologramem a individuálním sériovým číslem přiděleným každé replice.

Sada neobsahuje baterii ani nabíječku.

Sada obsahuje:

  • replika
  • zásobník Hi-Cap na 350 BBs
  • extra hlavní pružina M90
  • osvědčení
  • manuál
Úsťová rychlost (m/s) 120 (m/s)
Délka vnější (minimální) 500 (mm)
Délka vnější (maximální) 715 (mm)
Hmotnost 2800 (g)
Délka vnitřní hlavně 250 (mm)
Materiál těla Plast
Počet kovových zubů pístu 14
Velikost ložisek 7 (mm)
Materiál ložisek Kov
Trn pružiny Plast
Hlava pístu Plast
Tryska Plast
Materiál Hop-Up komory Plast
Typ konektoru Malá Tamyia
Kapacita zásobníku 350
Točný / Tlačný Točný
Materiál zásobníku Plast
Závit 14- (mm)
Barva černá
Baterie součástí balení NE
Nabíječka NE
Blowback ANO
Doporučená váha munice 0,25g - 0,28g

Buďte první, kdo ohodnotí tento produkt.

Napsat recenzi

SA-G11 KeyMod EBB Carbine

SA-G11 KeyMod EBB Carbine

Známá značka na airsoftovém trhu Specna Arms představuje novou sérii SA-G!

Repliky SA-G svou úrovní řemeslného zpracování mohou konkurovat replikám špičkových výrobců! Série G se skládá z karabin v několika zajímavých konfiguracích, včetně modelů vybavených integrovaným dalekohledem, dvojnožkou nebo předpažbím KeyMod.

Prohlédnuté produkty

Novinky

Naši partneři