ASG HPA hadice Remote line, 4500 psi

Vysoce kvalitní a odolná vysokotlaká hadice pro airsoftové zbraně HPA. Tato vzduchová hadice je navržena tak, aby při připojení k vhodné vysokotlaké vzduchové lahvi zvládla tlak vzduchu až 4500 psi. J e plně kompatibilní se...
Vysoce kvalitní a odolná vysokotlaká hadice pro airsoftové zbraně HPA. Tato vzduchová hadice je navržena tak, aby při připojení k vhodné vysokotlaké vzduchové lahvi zvládla tlak vzduchu až 4500 psi. J e plně kompatibilní se standardními USzávity (NPT), což znamená maximální kompatibilitu s různými airsoftovými zbraněmi HPA. Jádro vzduchová hadice HPA o výkonu 4500 PSI je vyrobeno z TPEE. Toto jádro je pak chráněno 24 pramennou pletenou směsí z polyesterových vláken a nakonec vzduchovou hadici HPA doplňuje horní vrstva potažená TPU. Nástavce QD na obou koncích využívají rychlé připevnění hadice k lahvi HPA i k airsoftové zbrani a konec hadice má funkci otevřeno / zavřeno.
Zobrazit

950,00 Kč s DPH

Dostupnost: Skladem

4 ks

ASG274

: ASG

Věrnostní body

Koupí tohoto produktu získáte 9 bodů.


Vysoce kvalitní a odolná vysokotlaká hadice pro airsoftové zbraně HPA.

Tato vzduchová hadice je navržena tak, aby při připojení k vhodné vysokotlaké vzduchové lahvi zvládla tlak vzduchu až 4500 psi.

Je plně kompatibilní se standardními USzávity (NPT), což znamená maximální kompatibilitu s různými airsoftovými zbraněmi HPA.

Jádro vzduchová hadice HPA o výkonu 4500 PSI je vyrobeno z TPEE. Toto jádro je pak chráněno 24 pramennou pletenou směsí z polyesterových vláken a nakonec vzduchovou hadici HPA doplňuje horní vrstva potažená TPU. Nástavce QD na obou koncích využívají rychlé připevnění hadice k lahvi HPA i k airsoftové zbrani a konec hadice má funkci otevřeno / zavřeno.

Barva černá

Buďte první, kdo ohodnotí tento produkt.

Napsat recenzi

ASG HPA hadice Remote line, 4500 psi

ASG HPA hadice Remote line, 4500 psi

Naši partneři