Lékárnička/Pouzdro VEHICLE Med Kit® - Červená

Robustní autolékárnička s rychlým přístupem do interiéru. Je vhodná pro připevnění na zadní stranu opěrky hlavy v autě. Skládá se ze dvou částí, fixační platformy a samotného pouzdra, které je k platformě připevněno pomocí suchého zipu. Díky...
Robustní autolékárnička s rychlým přístupem do interiéru. Je vhodná pro připevnění na zadní stranu opěrky hlavy v autě. Skládá se ze dvou částí, fixační platformy a samotného pouzdra, které je k platformě připevněno pomocí suchého zipu. Díky bočním madlům v kontrastní barvě je možné pouzdro rychle "strhnout" z platformy a lékárnu začít používat. Pouzdro v přední části disponuje plochou kapsou uzavíranou pomocí zipu. Ta je určená pro uložení rukavicí, bezpečnostní vesty apod. Hlavní kapsa je přístupná skrze dvoucestný zip, pro rychlejší přístup ji ovšem můžete rychle rozevřít dvojicí popruhů sepnutých druky. Interiér lékárny obsahuje celou řadu pruženek a přihrádek, díky kterým je snadné organizovat přenášenou zdravotnickou výbavu. Autolékárnička nabízí: odolnou konstrukci možnost fixace na opěrku hlavy možnost rychlého přístupu do interiéru boční madla v kontrastní barvě přední plochou kapsu celou řadu pruženek a kapsiček uvnitř Specifikace: rozměry. 21 x 8 x 13 cm materiál: 100% nylon gramáž materiálu: 263 g/m2 hmotnost: 320 g !!! Vybavení, které je na fotografiích, není součástí balení!!!
Zobrazit

Další varianty

1 199,00 Kč s DPHDostupnost: Skladem

2 ks

MO-VMK-CD-25

: HELIKON

Koupí tohoto produktu získáte 11 bodů.
Jak fungují věrnostní body?


Robustní autolékárnička s rychlým přístupem do interiéru. Je vhodná pro připevnění na zadní stranu opěrky hlavy v autě. Skládá se ze dvou částí, fixační platformy a samotného pouzdra, které je k platformě připevněno pomocí suchého zipu. Díky bočním madlům v kontrastní barvě je možné pouzdro rychle "strhnout" z platformy a lékárnu začít používat.

Pouzdro v přední části disponuje plochou kapsou uzavíranou pomocí zipu. Ta je určená pro uložení rukavicí, bezpečnostní vesty apod. Hlavní kapsa je přístupná skrze dvoucestný zip, pro rychlejší přístup ji ovšem můžete rychle rozevřít dvojicí popruhů sepnutých druky. Interiér lékárny obsahuje celou řadu pruženek a přihrádek, díky kterým je snadné organizovat přenášenou zdravotnickou výbavu.

Autolékárnička nabízí:

  • odolnou konstrukci
  • možnost fixace na opěrku hlavy
  • možnost rychlého přístupu do interiéru
  • boční madla v kontrastní barvě
  • přední plochou kapsu
  • celou řadu pruženek a kapsiček uvnitř

Specifikace:

  • rozměry. 21 x 8 x 13 cm
  • materiál: 100% nylon
  • gramáž materiálu: 263 g/m2
  • hmotnost: 320 g
!!! Vybavení, které je na fotografiích, není součástí balení!!!
BarvaČervená