PDiK gen.3 SA HPA konverze pro AEG V2

Poloautomatický HPA kit pro AEG V2  Set je vyrobený převážně z hliníku a oceli, přesným CNC obráběním. Technické parametry: doporučený provozní tlak HPA 8-15 bar ústová rychlost dle sestavy cca 150-230m/s režim střelby: jednotlivé rány...
Poloautomatický HPA kit pro AEG V2  Set je vyrobený převážně z hliníku a oceli, přesným CNC obráběním. Technické parametry: doporučený provozní tlak HPA 8-15 bar ústová rychlost dle sestavy cca 150-230m/s režim střelby: jednotlivé rány (semiautomatic) blow back: NE nutnost akumulátoru: ne materiál mechaboxu: ZnAl materiál mechanizmu: Ocel a Hliník CNC made Set obsahuje: HPA set vzduchového válce, trysky 21.4 mm a mechanizmu PDiK Kostru mechoboxu V2 POZOR SET NEOBSAHUJE: Spoušť, zarážku spouště a kulisu přepínače (tyto díly lze většinou použít původní). U setu je základní tryska vhodná pro zbraně M4/16, ale je možné ji vyměnit a tím lze použít set i do jiného modelu zbraně, který používá mechabox V2. Při rozborce setu lze měnit trysky pro rozdílné hop up komory a zbraně. Základní tryska od výrobce je s těsněním a odpovídá délce 21,4mm Pro jednodušší instalaci se neváhejte obrátit na náše servis. Naši technici set upraví či poskládají přímo na míru do vaší zbraně a vyladí jej k nejlepším výkonům. Set umožňuje přestavbu z AEG M4/M16/MP5/ G3 a jiné s V2 na poloautomatické. Díky velkému potenciálu HPA setu lze na dlouhé hlavni získat velice přesnou a silnou odstřelovací pušku. Potenciál HPA setů může být až 240 m/s a i více při maximálním tlaku.
Zobrazit

8 235,00 Kč s DPH

Dostupnost: Skladem

4 ks

MANC046

: Mancraft

Věrnostní body

Koupí tohoto produktu získáte 82 bodů.


Poloautomatický HPA kit pro AEG V2

 Set je vyrobený převážně z hliníku a oceli, přesným CNC obráběním.

Technické parametry:
doporučený provozní tlak HPA 8-15 bar
ústová rychlost dle sestavy cca 150-230m/s
režim střelby: jednotlivé rány (semiautomatic)
blow back: NE
nutnost akumulátoru: ne
materiál mechaboxu: ZnAl
materiál mechanizmu: Ocel a Hliník CNC made

Set obsahuje:
HPA set vzduchového válce, trysky 21.4 mm a mechanizmu PDiK
Kostru mechoboxu V2

POZOR SET NEOBSAHUJE: Spoušť, zarážku spouště a kulisu přepínače (tyto díly lze většinou použít původní).
U setu je základní tryska vhodná pro zbraně M4/16, ale je možné ji vyměnit a tím lze použít set i do jiného modelu zbraně, který používá mechabox V2.
Při rozborce setu lze měnit trysky pro rozdílné hop up komory a zbraně. Základní tryska od výrobce je s těsněním a odpovídá délce 21,4mm

Pro jednodušší instalaci se neváhejte obrátit na náše servis. Naši technici set upraví či poskládají přímo na míru do vaší zbraně a vyladí jej k nejlepším výkonům.

Set umožňuje přestavbu z AEG M4/M16/MP5/ G3 a jiné s V2 na poloautomatické. Díky velkému potenciálu HPA setu lze na dlouhé hlavni získat velice přesnou a silnou odstřelovací pušku. Potenciál HPA setů může být až 240 m/s a i více při maximálním tlaku.

Barva černá

Buďte první, kdo ohodnotí tento produkt.

Napsat recenzi

PDiK gen.3 SA HPA konverze pro AEG V2

PDiK gen.3 SA HPA konverze pro AEG V2

Naši partneři