Ochranné brýle I-Force Slim ESB7010SDNT, nemlživé - čiré

Lehké sportovní střelecké profesionální brýle. Brýle I-force Slim jsou o cca 6% menší než brýle I-force. Jsou vhodné pro ženy a mládež. Zorník s "Anti – Scratch" povrchovou úpravu chránící před poškrábáním. Kombinace "Anti - Fog" a "Anti -...
Lehké sportovní střelecké profesionální brýle. Brýle I-force Slim jsou o cca 6% menší než brýle I-force. Jsou vhodné pro ženy a mládež. Zorník s "Anti – Scratch" povrchovou úpravu chránící před poškrábáním. Kombinace "Anti - Fog" a "Anti - Scratch" povrchové úpravy zorníku je samotěsnící, (malé poškrábání se během pár minut automaticky zacelí). Dvojitý zorník izoluje teplotní rozdíly uvnitř a vně brýlí, brání zamlžování. Vnější polykarbonátový zorník chrání před okolním prostředím, vnitřní acetátový zorník brání zamlžování. Vnější i vnitřní část zorníku má nemlživou povrchovou úpravu H2X. Ventilované pěnové těsnění zajistí ochranu proti prachu a zároveň umožní proudění vzduchu, které odvádí teplo. Termický systém zajistí ochranu před zamlžováním i ve velmi špatných povětrnostních podmínkách nebo v pracovních prostředích s extrémními teplotami. Snadno vyměnitelné stranice / elastická páska. 99% ochrana proti škodlivému UVA/B/C záření. Brýle splňují balistické normy ANSI Z87.1 a MIL-PRF 32432 a také Evropskou normu EN 166. Mají nejvyšší stupeň ochrany proti letícím předmětům - stupeň A. Hmotnost: 47g brýle, 48g skla Ideální na paintball, airsoft či na sportovní střelbu. Čištění a údržba ochranných brýlí PYRAMEX s H2X Anti-Fog (nemlživou) povrchovou úpravou: Zorník brýlí s H2X Anti-Fog (nemlživou) povrchovou úpravou nesmí být čištěn mýdlovou vodou ani jiným čistícím roztokem, včetně Pyramex čistícím roztokem. Zorník lze čistit pouze vodou nebo proudem vzduchu pro odstranění smítek. Ačkoliv je zorník omyvatelný, NESMÍ se otírat, když je mokrý . Když povrch nasákne vlhkost, je kvůli povrchově aktivní látce velmi měkký. V případě, že je zorník mokrý, NEutírejte jej . Zorník nechte uschnout a potom vyleštěte měkkou čistou utěrkou z bavlny nebo mikro-vlákna (ne cupanina). H2X Anti-Fog (nemlživá) povrchová úprava zůstává zachována i přes mnohá proplachování vodou, povrchová úprava se tím neodstraní. https://www.youtube.com/watch?v=52hMk_sqGas
Zobrazit

700,00 Kč s DPH

Dostupnost: Skladem

> 10 ks

PYRAM03

: PYRAMEX

Věrnostní body

Koupí tohoto produktu získáte 7 bodů.


Lehké sportovní střelecké profesionální brýle.
Brýle I-force Slim jsou o cca 6% menší než brýle I-force. Jsou vhodné pro ženy a mládež.

Zorník s "Anti – Scratch" povrchovou úpravu chránící před poškrábáním. Kombinace "Anti - Fog" a "Anti - Scratch" povrchové úpravy zorníku je samotěsnící, (malé poškrábání se během pár minut automaticky zacelí).
Dvojitý zorník izoluje teplotní rozdíly uvnitř a vně brýlí, brání zamlžování. Vnější polykarbonátový zorník chrání před okolním prostředím, vnitřní acetátový zorník brání zamlžování. Vnější i vnitřní část zorníku má nemlživou povrchovou úpravu H2X. Ventilované pěnové těsnění zajistí ochranu proti prachu a zároveň umožní proudění vzduchu, které odvádí teplo.
Termický systém zajistí ochranu před zamlžováním i ve velmi špatných povětrnostních podmínkách nebo v pracovních prostředích s extrémními teplotami.
Snadno vyměnitelné stranice / elastická páska.
99% ochrana proti škodlivému UVA/B/C záření.

Brýle splňují balistické normy ANSI Z87.1 a MIL-PRF 32432 a také Evropskou normu EN 166.
Mají nejvyšší stupeň ochrany proti letícím předmětům - stupeň A.

Hmotnost: 47g brýle, 48g skla

Ideální na paintball, airsoft či na sportovní střelbu.

Čištění a údržba ochranných brýlí PYRAMEX s H2X Anti-Fog (nemlživou) povrchovou úpravou:

  • Zorník brýlí s H2X Anti-Fog (nemlživou) povrchovou úpravou nesmí být čištěn mýdlovou vodou ani jiným čistícím roztokem, včetně Pyramex čistícím roztokem.
  • Zorník lze čistit pouze vodou nebo proudem vzduchu pro odstranění smítek.
  • Ačkoliv je zorník omyvatelný, NESMÍ se otírat, když je mokrý. Když povrch nasákne vlhkost, je kvůli povrchově aktivní látce velmi měkký.
  • V případě, že je zorník mokrý, NEutírejte jej. Zorník nechte uschnout a potom vyleštěte měkkou čistou utěrkou z bavlny nebo mikro-vlákna (ne cupanina).
  • H2X Anti-Fog (nemlživá) povrchová úprava zůstává zachována i přes mnohá proplachování vodou, povrchová úprava se tím neodstraní.

https://www.youtube.com/watch?v=52hMk_sqGas

Barva čirá

Buďte první, kdo ohodnotí tento produkt.

Napsat recenzi

Ochranné brýle I-Force Slim ESB7010SDNT, nemlživé - čiré

Ochranné brýle I-Force Slim ESB7010SDNT, nemlživé - čiré

Naši partneři