B&T USW A1, CO2 ,blowback

USW A1 je poloautomatická 6 mm Airsoftová zbraň plně licencována B&T. Pistole má systém blowback. USW A1 je navržena tak, aby splňovala rychle měnící se požadavky ozbrojených složek a antiteroristických operací. Díky sklopné pažbě se s ní...
USW A1 je poloautomatická 6 mm Airsoftová zbraň plně licencována B&T. Pistole má systém blowback. USW A1 je navržena tak, aby splňovala rychle měnící se požadavky ozbrojených složek a antiteroristických operací. Díky sklopné pažbě se s ní totiž dá střílet i na delší vzdálenosti. Tato fantasticky provedená airsoftová verze zůstává věrná originálu v každém detailu a to od blowback systému až po její konstrukční zpracování a kovový závěr s jedinečným sériovým číslem. Jednoduchá na manipulaci i v dešti, kdy se projeví tvarovaný a „zubatý“ závěr a ergonomická pogumovaná rukojeť. USW A1 si můžete plně přizpůsobit Vaším taktickým požadavkům. Přidat se dají jak svítilny, tak i kolimátory a lasery. Zásobníky na 26 ran jsou kompatibilní s CZ75, SP-01 a Shadow 2. Na USW A1 se dá pořídit i zásobník na 50 ran. Je poháněna 12g CO2 bombičkou uloženou v zásobníku. Úsťová rychlost 100ms/328fps a dostřel cca 50m. Doporučené střelivo 6mm: 0,25g. Balení Osahuje zbraň a zásobník.
Zobrazit

5 490,00 Kč s DPH

Dostupnost: Skladem

5 ks

ASG261

: ASG

Věrnostní body

Koupí tohoto produktu získáte 54 bodů.


USW A1 je poloautomatická 6 mm Airsoftová zbraň plně licencována B&T. Pistole má systém blowback.

USW A1 je navržena tak, aby splňovala rychle měnící se požadavky ozbrojených složek a antiteroristických operací. Díky sklopné pažbě se s ní totiž dá střílet i na delší vzdálenosti.

Tato fantasticky provedená airsoftová verze zůstává věrná originálu v každém detailu a to od blowback systému až po její konstrukční zpracování a kovový závěr s jedinečným sériovým číslem. Jednoduchá na manipulaci i v dešti, kdy se projeví tvarovaný a „zubatý“ závěr a ergonomická pogumovaná rukojeť.

USW A1 si můžete plně přizpůsobit Vaším taktickým požadavkům. Přidat se dají jak svítilny, tak i kolimátory a lasery. Zásobníky na 26 ran jsou kompatibilní s CZ75, SP-01 a Shadow 2. Na USW A1 se dá pořídit i zásobník na 50 ran.

Je poháněna 12g CO2 bombičkou uloženou v zásobníku.

Úsťová rychlost 100ms/328fps a dostřel cca 50m.

Doporučené střelivo 6mm: 0,25g.

Balení Osahuje zbraň a zásobník.

Úsťová rychlost (m/s) 100 (m/s)
Délka vnější (minimální) 225 (mm)
Délka vnější (maximální) 470 (mm)
Hmotnost 1005 (g)
Délka vnitřní hlavně 94 (mm)
Materiál těla Plast
Materiál Hop-Up komory Kov
Kapacita zásobníku 26
Točný / Tlačný Tlačný
Materiál zásobníku Kov
Závit 14- (mm)
Barva černá
Blowback ANO

Buďte první, kdo ohodnotí tento produkt.

Napsat recenzi

B&T USW A1, CO2 ,blowback

B&T USW A1, CO2 ,blowback

Naši partneři