Ochranná Sluchátka Howard Leight by Honeywell Impact Sport

Ochranná  elektronická sluchátka   Impact Sport  od americké firmy Howard Leight by Honeywell jsou velmi kvalitní a cenově dostupné chrániče sluchu vhodné pro  sportovní a rekreační střelbu. Sluchátka Impact Sport jsou oblíbená...
Ochranná  elektronická sluchátka   Impact Sport  od americké firmy Howard Leight by Honeywell jsou velmi kvalitní a cenově dostupné chrániče sluchu vhodné pro  sportovní a rekreační střelbu. Sluchátka Impact Sport jsou oblíbená především díky elegantnímu designu, nízké váze a vysokým výkonem za rozumnou cenu. Ochranná Sluchátka Howard Leight by Honeywell Impact Sport:  Integrované směrové mikforony zesílí mluvené slovo a nízko hladinový zvuk až 4x Při překročení nebezpečné hladiny hluku 82dB okamžitě utlumí hluk až o 24dB dle výšky frekvence SNR (Single number rating): 25dB - H (vysokofrekvenční hluk),  30dB - M (hluk střední frekvence),  25dB - L (nízkofrekvenční hluk),  20dB -  (velminízkofrekvenční hluk) Patentovaná technologie Air Flow Control ™ pro optimální tlumení Kompaktní rozměry, nízký profil a elegantní design Úspora baterií - po 4 hodinách nečinnosti se automaticky vypnou Jack konektor pro připojení MP3, vysílačky apod. Konstrukce umožnující složení Úetří vám baterie, po 4 hodinách se automaticky vždy vypnou   Součástí balení  jsou  2 AAA baterie Duracell,  propojovací AUX kabel a návod.
Zobrazit

2 090,00 Kč s DPH

Dostupnost: Není skladem

HL0001

: Howard Leight

Věrnostní body

Koupí tohoto produktu získáte 20 bodů.


Ochranná elektronická sluchátka Impact Sport od americké firmy Howard Leight by Honeywell jsou velmi kvalitní a cenově dostupné chrániče sluchu vhodné pro sportovní a rekreační střelbu. Sluchátka Impact Sportjsou oblíbená především díky elegantnímu designu, nízké váze a vysokým výkonem za rozumnou cenu.

Ochranná Sluchátka Howard Leight by Honeywell Impact Sport: 

  • Integrované směrové mikforony zesílí mluvené slovo a nízko hladinový zvuk až 4x
  • Při překročení nebezpečné hladiny hluku 82dB okamžitě utlumí hluk až o 24dB dle výšky frekvence
  • SNR (Single number rating): 25dB - H(vysokofrekvenční hluk), 30dB - M(hluk střední frekvence), 25dB - L(nízkofrekvenční hluk), 20dB - (velminízkofrekvenční hluk)
  • Patentovaná technologie Air Flow Control ™ pro optimální tlumení
  • Kompaktní rozměry, nízký profil a elegantní design
  • Úspora baterií - po 4 hodinách nečinnosti se automaticky vypnou
  • Jack konektor pro připojení MP3, vysílačky apod.
  • Konstrukce umožnující složení
  • Úetří vám baterie, po 4 hodinách se automaticky vždy vypnou

 Součástí balení jsou 2 AAA baterie Duracell, propojovací AUX kabel a návod.

Barva zelená

Buďte první, kdo ohodnotí tento produkt.

Napsat recenzi

Ochranná Sluchátka Howard Leight by Honeywell Impact Sport

Ochranná Sluchátka Howard Leight by Honeywell Impact Sport

Naši partneři