Celta/plachta All Weather Shelter G2 Snugpak® - olivová

Tato univerzální plachta vám dokáží nabídnout přístřešek, stan anebo plachtu na zakrytí když se vydáte do přírody. Ochránit vás tak může spolehlivě například před deštěm, větrem, sluncem a pochopitelně také prachem . Celá celta je vyrobena z...
Tato univerzální plachta vám dokáží nabídnout přístřešek, stan anebo plachtu na zakrytí když se vydáte do přírody. Ochránit vás tak může spolehlivě například před deštěm, větrem, sluncem a pochopitelně také prachem . Celá celta je vyrobena z velmi kvalitních a moderních materiálů. I díky tomu ji lze velmi dobře složit do minimálních rozměrů , tak aby zabírala co nejméně místa ve vašem batohu. Po jejím obvodu jsou kvalitní nylonová poutka , která vám pomohou ke snadnému uvázání plachty. Plastové druky, zajistí bezproblémové sepnutí plachty. Švy jsou kvalitní a zároveň voděodolné . Součástí je i univerzální nylonový provaz, který vám poslouží při uvazování plachty. Součástí jsou také stanové kolíky , celkem 8ks. Přepravní obal na plachtu v rozměrech 24x12cm je samozřejmě dodávaný spolu s celtou. Sami se tak můžete přesvědčit o tom, že 3x3 metrová plachta se dokáže vměstnat do tak malého obalu a zabere vám opravdu jen minimum místa ve vašem batohu. VIDEO Délka 3 m Šířka 3 m Celková plocha 9,3 m2 Rozměry složené celty (v x š) 24 cm x 12 cm Délka upínacího lana 26 cm Hmotnost 1 000 g Vodě odolnost (vodní sloupec) 2 000 mm UV ochrana SPF 30 Materiál – celta 210t nylon s úpravou Rip Stop a s polyuretanovým zátěrem Materiál – kolíky kovová slitina Součástí dodávky 1x celta 4x upínací lano 8x kotvící kolík přepravní taška Výrobce Snugpak® Velká Británie Barva olivově zelená
Zobrazit

2 199,00 Kč s DPH

Dostupnost: Skladem

4 ks

SNUGPAK112

: SNUGPAK

Věrnostní body

Koupí tohoto produktu získáte 21 bodů.


Tato univerzální plachta vám dokáží nabídnout přístřešek, stan anebo plachtu na zakrytí když se vydáte do přírody. Ochránit vás tak může spolehlivě například před deštěm, větrem, sluncem a pochopitelně také prachem.

Celá celta je vyrobena z velmi kvalitních a moderních materiálů. I díky tomu ji lze velmi dobře složit do minimálních rozměrů, tak aby zabírala co nejméně místa ve vašem batohu. Po jejím obvodu jsou kvalitní nylonová poutka, která vám pomohou ke snadnému uvázání plachty. Plastové druky, zajistí bezproblémové sepnutí plachty.

Švy jsou kvalitní a zároveň voděodolné. Součástí je i univerzální nylonový provaz, který vám poslouží při uvazování plachty. Součástí jsou také stanové kolíky, celkem 8ks.

Přepravní obal na plachtu v rozměrech 24x12cm je samozřejmě dodávaný spolu s celtou. Sami se tak můžete přesvědčit o tom, že 3x3 metrová plachta se dokáže vměstnat do tak malého obalu a zabere vám opravdu jen minimum místa ve vašem batohu.

VIDEO

Délka 3 m
Šířka 3 m
Celková plocha 9,3 m2
Rozměry složené celty (v x š) 24 cm x 12 cm
Délka upínacího lana 26 cm
Hmotnost 1 000 g
Vodě odolnost (vodní sloupec) 2 000 mm
UV ochrana SPF 30
Materiál – celta 210t nylon s úpravou Rip Stop a s polyuretanovým zátěrem
Materiál – kolíky kovová slitina
Součástí dodávky

1x celta

4x upínací lano

8x kotvící kolík

přepravní taška

Výrobce Snugpak® Velká Británie
Barva olivově zelená
Barva zelená

Buďte první, kdo ohodnotí tento produkt.

Napsat recenzi

Celta/plachta All Weather Shelter G2 Snugpak® - olivová

Celta/plachta All Weather Shelter G2 Snugpak® - olivová

Naši partneři