Kulich Arc'teryx LEAF Rho LTW Beanie Iolite

Nové Sleva!
Kulich Arc'teryx LEAF Rho LTW Beanie Iolite Zobrazit větší
Zimní kulich  Arc'teryx LEAF Rho LTW  Beanie vyrobený z  Merino vlny . Ovčí vlna merino pochází z horských ovcí původně žijících ve Španělsku odkud se rozšířily postupně do celého světa. Ovčí rouno se výborně přizpůsobilo náročným klimatickým...
Zimní kulich  Arc'teryx LEAF Rho LTW  Beanie vyrobený z  Merino vlny . Ovčí vlna merino pochází z horských ovcí původně žijících ve Španělsku odkud se rozšířily postupně do celého světa. Ovčí rouno se výborně přizpůsobilo náročným klimatickým podmínkám chladnějšího a vlhkého prostředí a díky tomu dnes splňuje nejvyšší nároky na funkčnost. Ve srovnání s běžnou vlnou je hedvábně jemná (nekouše), má výborné izolační vlastnosti a je prodyšná. Kulich je doplněn o  příměs spandexu  pro lepší elasitcitu.
Zobrazit

714,00 Kč s DPH

-126,00 Kč

840,00 Kč s DPH

Dostupnost: Skladem

3 ks

13456-IO

: Arcteryx

Věrnostní body

Koupí tohoto produktu získáte 7 bodů.


Zimní kulich Arc'teryx LEAF Rho LTW Beanie vyrobený z Merino vlny. Ovčí vlna merino pochází z horských ovcí původně žijících ve Španělsku odkud se rozšířily postupně do celého světa. Ovčí rouno se výborně přizpůsobilo náročným klimatickým podmínkám chladnějšího a vlhkého prostředí a díky tomu dnes splňuje nejvyšší nároky na funkčnost. Ve srovnání s běžnou vlnou je hedvábně jemná (nekouše), má výborné izolační vlastnosti a je prodyšná.

Kulich je doplněn o příměs spandexu pro lepší elasitcitu.

Barva červená

Buďte první, kdo ohodnotí tento produkt.

Napsat recenzi

Kulich Arc'teryx LEAF Rho LTW Beanie Iolite

Kulich Arc'teryx LEAF Rho LTW Beanie Iolite

Naši partneři