NEXT-GEN AK White Storm - bílá

Elektrická zbraň nové generace „AK Storm“, která je modernizovanou zakázkovou výrobou postavenou na základě Tokyo Marui Original AK47.
U pušky byli použity zakázkové díly, které zlepšují provozuschopnost. Například krátká hlaveň, se kterou se snadno manipuluje. Pažba u které si může vybrat tvar podle situace. Magwell, díky kterému se snadno vyměňují zásobníky.

497,78 € s DPH

Dostupnosť: Skladom

1 Položka

EM00108

: Tokyo Marui

Věrnostní body

Koupí tohoto produktu získáte 119 bodů.


Varianty produktu

 • 497,78 €Skladom
  Doprava ZDARMA

  : Tokyo Marui

  EM00101

  Elektrická zbraň nové generace „AK Storm“, která je modernizovanou zakázkovou výrobou postavenou na základě Tokyo Marui Original AK47.U pušky byli použity zakázkové díly, které zlepšují provozuschopnost. Například krátká hlaveň, se kterou se snadno manipuluje. Pažba u které si může vybrat tvar podle situace. Magwell, díky kterému se snadno vyměňují...

  497,78 €
  Skladom

Elektrická airsoftová zbraň. Nejnovější zpracování airsoft repliky ze série označované Next Generation se vyznačuje celokovovým provedením, realistickým pohybem imitace závěru, zpětným rázem a funkčním záchytem závěru v případě prázdného zásobníku.

Je třeba si uvědomit, že zbraně série Next Gen. využívají pouze specifické typy zásobníků a většina vnitřních dílů je z důvodu Recoil shock systému odlišných. Oproti běžným AEG od Marui jsou jejich zátěžové díly na mnohem lepší úrovni a hlavně je většina z kovu, takže střelecké vlastnosti, spolehlivost a životnost zbraně jsou na bezkonkurenční úrovni. 

Shoot and Recoil system

Tento model se snaží nabídnout co nejreálnější funkčnost a obsluhu. Zbraň je vybavena systémem zpětného rázu. Při stisku spouště dochází k výstřelu, a ve stejný okamžik i k pohybu závěru, který tvoří silný zpětný ráz, který je přenášen do celé zbraně. Součástí je Auto-Stop systém, který přeruší střelbu ve chvíli, kdy je zásobník prázdný. Díky Bolt Release mechanismu je potřeba natáhnout závěr před další střelbou. 

Kovové díly

Zbraň má vysoký podíl kovových dílů včetně těla, které poskytuje celkovou vyšší tuhost, a v rukách vyvolá dojem skutečné zbraně. Na těle zbraně je povrchová úprava, která napodobuje brynýrovaný povrch oceli.

Kompatibilní s M-LOK systémem

Na obou stranách a zespodu předpažbí je nejnovější systém montážních lišt  kompatibilních M-LOK. Tento systém umožňuje montáž lišt pouze tam, kde je potřebujete, je nízkoprofilový a snadný na manipulaci, navíc odlehčený odstraněním materiálu z vnitřní strany lišt. M-LOK lišty jsou součástí balení ve třech typech: 3-5-7 drážek, a jsou snadno demontovatelné pomocí přiloženého imbusového klíče.

Různorodé příslušenství

Zbraň je dodávána s dvěma typy M-LOK krytek a s dvěma typy „hand stop“ opor ruky na předpažbí, a speciální nízkou montáží, která umožňuje osazení kolimátorem Micro Pro Sight.

Ústí hlavně

Po sejmutí dodávaného tlumiče výšlehu plamene je díky použitému levotočivému 14mm závitu možno zbraň osadit širokou škálou tlumičů, kompenzátorů nebo traperů (nasvětlovacích tlumičů).

Kovový zásobník

Vyrobený z lisovaného plechu a s kapacitou 90 ran věrně napodobuje vzhled ostrého zásobníku. Díky funkci blokace podavače kuliček je možno ze zbraně střílet i na prázdno bez nabití kuliček (ačkoliv toto nedoporučujeme s ohledem na rázy, které při střelbě na prázdno negativně ovlivňují mechabox a další vnitřní díly). Zásobníky nejsou kompatibilní s modelem AK74 a AK47 Next Gen.

Zásobníkový adaptér

Se zbraní je dodáván adaptér, který umožňuje použití standardních AEG AK zásobníků. Při použití adaptéru nejsou v provozu funkce natažení závěru a Auto-Stop (přerušení střelby při prázdném zásobníku).

 

Součástí balení je vytěrák na čištění hlavně a kovový tlačný zásobník (Lowcap) na 90 BB.

Délka vnější (minimální) 715 (mm)
Délka vnější (maximální) 790 (mm)
Hmotnost 2985 (g)
Délka vnitřní hlavně 300 (mm)
Materiál těla Kov
Počet kovových zubů pístu 1
Velikost ložisek 5,9 (mm)
Materiál ložisek Kov
Trn pružiny Plast
Hlava pístu Plast
Tryska Plast
Hop-Up komora Plast
Typ konektoru ET1
Kapacita zásobníku 90
Točák / tlačák Tlačný
Materiál zásobníku Kov
Závit 14- (mm)
Farba bílá
Baterie součástí balení NE
Nabíječka NE

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu

NEXT-GEN AK White Storm - bílá

NEXT-GEN AK White Storm - bílá

Elektrická zbraň nové generace „AK Storm“, která je modernizovanou zakázkovou výrobou postavenou na základě Tokyo Marui Original AK47.
U pušky byli použity zakázkové díly, které zlepšují provozuschopnost. Například krátká hlaveň, se kterou se snadno manipuluje. Pažba u které si může vybrat tvar podle situace. Magwell, díky kterému se snadno vyměňují zásobníky.

Zobrazené produkty

Nové produkty

Naši partneři