CO2 plnička na 12g bombičky s manometrem

CO2 plnička na 12g bombičky s manometrem Zväčšiť
Plnička je vyrobena z hliníkového těla, které lze v přední části rozšroubovat. Dovnitř vložíte běžnou 12g CO2 bombičku a opět utáhnete. Přiložením plnící jehly ke granátu jej zatlačením naplníte. Stejně jako když plníte plyn z velké lahve. Na...
Plnička je vyrobena z hliníkového těla, které lze v přední části rozšroubovat. Dovnitř vložíte běžnou 12g CO2 bombičku a opět utáhnete. Přiložením plnící jehly ke granátu jej zatlačením naplníte. Stejně jako když plníte plyn z velké lahve. Na jednu bombičku naplníte 3-4 granáty. Pak je nutné CO2 bombičku vyměnit. Výhodou užití je výrazně vyšší tlak, než má klasický plyn Green či Red Gas a lepší odolnost při nízkých teplotách. Tedy větší dostřel. U granátů je vzhledem k vyššímu tlaku třeba silnější stisk spouště granátometu. Výstřel CO2 doprovází silný akustický efekt. Plnička je vybavena manometrem ukazující aktuální tlak v bombičce do 1200 PSI . Délka 14cm, průměr 2,5cm, hmotnost 0,11kg. Upozornění: Plnička není vhodná pro zásobníky plynových blowback zbraní.  Úderník totiž nemá dostatek síly na stisk vypouštěcího ventilku.
Viac

33,49 € s DPH

Dostupnosť: Skladom

4 položky

SHOOT003

: Shooter

Věrnostní body

Koupí tohoto produktu získáte 7 bodů.


Plnička je vyrobena z hliníkového těla, které lze v přední části rozšroubovat. Dovnitř vložíte běžnou 12g CO2 bombičku a opět utáhnete. Přiložením plnící jehly ke granátu jej zatlačením naplníte. Stejně jako když plníte plyn z velké lahve. Na jednu bombičku naplníte 3-4 granáty. Pak je nutné CO2 bombičku vyměnit. Výhodou užití je výrazně vyšší tlak, než má klasický plyn Green či Red Gas a lepší odolnost při nízkých teplotách. Tedy větší dostřel. U granátů je vzhledem k vyššímu tlaku třeba silnější stisk spouště granátometu. Výstřel CO2 doprovází silný akustický efekt.

Plnička je vybavena manometrem ukazující aktuální tlak v bombičce do 1200 PSI.

Délka 14cm, průměr 2,5cm, hmotnost 0,11kg.

Upozornění: Plnička není vhodná pro zásobníky plynových blowback zbraní.  Úderník totiž nemá dostatek síly na stisk vypouštěcího ventilku.

Farba zelená

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu

CO2 plnička na 12g bombičky s manometrem

CO2 plnička na 12g bombičky s manometrem

Zobrazené produkty

Nové produkty

Naši partneři