CNC Hop Up komora pro AK

Komora Hop Up pro airsoftové zbraně typu AK je vyrobena z leteckého duralu EN AW 7075, který zajišťuje pevnost a lehkost konstrukce. Komora je vyrobena pomocí CNC obrábění a má 5 µm silnou černou ochrannou eloxovací povrchovou úpravu. Tato komora nejlépe funguje s CNC mechaboxem ver. III a lze ji rozšířit pomocí podpůrné kostky CNC pro snadné přebíjení.

36,03 € s DPH

Dostupnosť: Skladom

> 10 položky

6564

: RetroArms

Koupí tohoto produktu získáte 8 bodů.
Ako fungujú vernostné body?


Príslušenstvo

Hop Up komora pro airsoftové zbraně typu AK. Hop Up komora je vyrobená z leteckého duralu EN AW 7075, který má pevnost oceli a hmotnost hliníku, proto je vhodný na tyto namáhané díly. Hop Up komora je vyráběná na CNC obráběcím centru a má povrchovou úpravu ochranným eloxování o síle 5µm černé barvy (0,005mm).

Hop Up komoru jsme na základě pečlivého testování konstrukčně upravili tak, aby spolehlivě nabíjela a měla vysoký výkon. Změnili jsme hloubku vrtání a s tryskou 20,1mm a Hop Up gumičkou 60 Shore jsme dosáhli stabilního výkonu o 16m/s nad sílu pružiny. Podávání i těžkého střeliva 0,43g na SEMI i AUTO byla bez problémů.

Pro naprosto precizní upevnění vnitřní hlavně jsme Hop Up komoru vybavili speciální kleštinovou maticí, která je umístěna v přední části Hop Up komory. Hlaveň se vloží s Hop Up gumičkou do Hop Up komory, zajistí se běžným plastovým zámečkem a nakonec zašroubuje pomocí klíče o velikosti 10mm do Hop Up komory. Kleštinová matice je vyrobena z leteckého duralu EN AW 7075 a po lehkém zašroubování obejme hlaveň, která drží velmi pevně. Matici není potřeba utahovat silou, stačí použít mírná síla, jinak hrozí přetočení vnitřní hlavně v Hop Up komoře. Znakem dotažení je zmenšení mezery v kleštině.

Hop Up komoru je nejvhodnější používat v kombinaci s CNC mechaboxem verze III, protože jsou oba díly konstrukčně upraveny tak, aby se Hop Up komora dala přišroubovat pomocí šroubu k mechaboxu, tím nedochází ke vzduchovým ztrátám a drží vnitřní hlaveň v ose. Hop Up komoru lze používat i s obyčejným zinkolitovým mechaboxem.

Hop Up komoru lze rozšířit o CNC podpůrnou kostku, která drží Hop Up komoru v těle zbraně a velmi usnadňuje nabíjení. Viz. příslušenství.

Regulace přítlaku se provádí tažením regulační páky dopředu a dozadu, podle potřeby. Přítlačný váleček není součástí balení, ale lze použít z původní Hop Up komory nebo použít vylepšený silikonový nebo teflonový přítlačný váleček.

Balení Hop Up komory obsahuje:

  • 1ks Hop Up komora pro AK (materiál letecký dural EN AW 7075, eloxována).
  • 1ks Regulační páka (materiál letecký dural EN AW 7075, eloxována).
  • 1ks Přítlačná páka s výřezem pro standardní přítlačné válečky (materiál letecký dural EN AW 7075, eloxována).
  • 2ks Šroub M2,5 x 3mm (materiál ocel 12050, chemicky černěný).
  • 1ks Šroub M3 x 12mm (materiál ocel pevnosti 8.8, chemicky černěný).
  • 1ks Plastový zámeček pro AK (materiál ABS plast).
  • 1ks Plastový kolíček (materiál ABS plast)
  • 1ks Gumový o kroužek (materiál vulkanizovaná pryž).
  • 1ks Kleštinová matice (materiál letecký dural EN AW 7075, eloxována).

K Hop Up komoře doporučujeme dokoupit Sadu přítlačných válečků, Hop Up gumičku a případně náhradní plastový zámeček nebo kleštinou matici.

Hop Up komora se dodává nesestavená, tzn. rozložená na jednotlivé díly.

Hop Up gumičku RetroArms není potřeba dotěsňovat teflonovou páskou, protože má na povrchu těsnící výstupky. Pro bezproblémové nasazení Hop Up gumičky do Hop Up komory je vhodné použít technický líh, který Hop Up gumičku "namaže" a po zasunutí do Hop Up komory se vypaří a Hop Up gumička pevně drží.

Pro snadnou montáž přítlačného válečku jej doporučujeme "přilepit" k přítlačné páce vazelínou, aby při kompletaci nevypadl.