Plynový vařič Jetboil MicroMo Carbon

Jetboil MicroMo je velmi spolehlivý, bezpečný a neuvěřitelně kompaktní varný systém, který není určený jako většina ostatních systémů od Jetboilu jenom k rychlému ohřevu vody, ale také k vaření v přírodě. O pohodlné vaření...
Jetboil MicroMo je velmi spolehlivý, bezpečný a neuvěřitelně kompaktní varný systém, který není určený jako většina ostatních systémů od Jetboilu jenom k rychlému ohřevu vody, ale také k vaření v přírodě. O pohodlné vaření se stará především hořák MicroMo s velmi jemnou regulací plynu a kovové madlo nádoby. Samozřejmostí je také   minimální spotřeba plynu a kompaktnost systému . Všechny součásti se jednoduše vejdou do varné nádoby a nezaberou žádné zbytečné místo v batohu. Nádoba sedí pevně na vařiči, takže nehrozí žádné náhodné vylití. Tepelný výměník na dně nádoby, který firma Jetboil vymyslela, výrazně zabraňuje úniku tepla a zvyšuje účinnost vařiče a snižuje spotřebu plynu. MivroMo se od vařiče Jetboil MiniMo liší především nižší hmotností, objemem a tvarem nádoby a tedy lepší skladností.   Stálý výkon až do poslední kapičky plynu!  Nový regulátor tlaku má primárně 2 hlavní přednosti oproti ostatním, neregulovaným vařičům - zajišťuje stále stejný výkon až do poslední kapičky plynu a také zajišťuje bezproblémový a úsporný chod ve vyšších nadmořských výškách. Jiné, neregulované vařiče ztrácejí tlak z kartuší vlivem nižšího atmosferického tlaku. Hlavní přednosti - Nový ventil a regulátor tlaku pro nejjemnější regulaci hořáku a co nejmenší spotřebu plynu - Kovová rukojeť pro snadnou manipulaci jak při vaření tak při jídle - Plastové víčko (pítko / nalévátko / možnost caffetieru). - Neoprenový obal pro menší ztrátu tepla a snazší manipulaci - Plastový kalíšek kryjící hořák, využitelný jako nádoba na pití / jídlo. - Trojnožka pro stabilitu a izolaci kartuše. - Piezo zapalování - Nepotřebujete speciální plyn - vařič je na klasický šroubovací závit Parametry - Hmotnost: 340 g - Objem nádoby: 0,8 l - Uvedení 0,5 litru vody do varu: 2 min 15 s (Průměrný čas při použití kartuší Jetboil) - Na 100 g kartuši lze uvařit až 12 litrů vody - Hmotnost stabilizační trojnožky pod kartuši: 27 g - Rozměry: 106 mm x 165 mm
Viac

159,44 € s DPH

Dostupnosť: Vypredané

MCMOCBN-EU

: JETBOIL

Věrnostní body

Koupí tohoto produktu získáte 39 bodů.


Jetboil MicroMo je velmi spolehlivý, bezpečný a neuvěřitelně kompaktní varný systém, který není určený jako většina ostatních systémů od Jetboilu jenom k rychlému ohřevu vody, ale také k vaření v přírodě.

O pohodlné vaření se stará především hořák MicroMo s velmi jemnou regulací plynu a kovové madlo nádoby. Samozřejmostí je také minimální spotřeba plynu a kompaktnost systému. Všechny součásti se jednoduše vejdou do varné nádoby a nezaberou žádné zbytečné místo v batohu. Nádoba sedí pevně na vařiči, takže nehrozí žádné náhodné vylití. Tepelný výměník na dně nádoby, který firma Jetboil vymyslela, výrazně zabraňuje úniku tepla a zvyšuje účinnost vařiče a snižuje spotřebu plynu. MivroMo se od vařiče Jetboil MiniMo liší především nižší hmotností, objemem a tvarem nádoby a tedy lepší skladností.

 Stálý výkon až do poslední kapičky plynu!

 Nový regulátor tlaku má primárně 2 hlavní přednosti oproti ostatním, neregulovaným vařičům - zajišťuje stále stejný výkon až do poslední kapičky plynu a také zajišťuje bezproblémový a úsporný chod ve vyšších nadmořských výškách. Jiné, neregulované vařiče ztrácejí tlak z kartuší vlivem nižšího atmosferického tlaku.

Hlavní přednosti

- Nový ventil a regulátor tlaku pro nejjemnější regulaci hořáku a co nejmenší spotřebu plynu

- Kovová rukojeť pro snadnou manipulaci jak při vaření tak při jídle

- Plastové víčko (pítko / nalévátko / možnost caffetieru).

- Neoprenový obal pro menší ztrátu tepla a snazší manipulaci

- Plastový kalíšek kryjící hořák, využitelný jako nádoba na pití / jídlo.

- Trojnožka pro stabilitu a izolaci kartuše.

- Piezo zapalování

- Nepotřebujete speciální plyn - vařič je na klasický šroubovací závit

Parametry

- Hmotnost: 340 g

- Objem nádoby: 0,8 l

- Uvedení 0,5 litru vody do varu: 2 min 15 s (Průměrný čas při použití kartuší Jetboil)

- Na 100 g kartuši lze uvařit až 12 litrů vody

- Hmotnost stabilizační trojnožky pod kartuši: 27 g

- Rozměry: 106 mm x 165 mm

Farba šedá

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu

Plynový vařič Jetboil MicroMo Carbon

Plynový vařič Jetboil MicroMo Carbon

Nové produkty

Naši partneři