Plynový vařič Jetboil Flash Carbon Black

Plynový vařič Jetboil Flash Carbon Black Zväčšiť
Plynový vařič Jetboil FLASH Carbon  představuje unikátní soupravu na vaření, která vyniká v mnoha ohledech. Jednoduše kombinuje hořák a varnou nádobu v jednom zařízení. Nádoba díky bajonetovému spojení drží pevně na vařiči, takže...
Plynový vařič Jetboil FLASH Carbon  představuje unikátní soupravu na vaření, která vyniká v mnoha ohledech. Jednoduše kombinuje hořák a varnou nádobu v jednom zařízení. Nádoba díky bajonetovému spojení drží pevně na vařiči, takže nehrozí žádné náhodné vylití. Tepelný výměník  FluxRing®  na dně nádoby, který má  firma  Jetboil  vynalezla a má ho patentován, výrazně zabraňuje úniku tepla a zvyšuje účinnost vařiče až na  80%  (oproti účinnosti běžného vařiče  30-40% ),  snižuje spotřebu plynu a zvyšuje rychlost vaření.  Na jednu malou (100g) kartuši uvaříte 12 l vody.  Celou sestavu je možné přenášet úhledně poskládanou v jednolitrové nádobě, včetně malé 100g kartuše, podpěrné trojnožky a samotného vařiče. Dalším výborným doplňkem je  neoprenový obal nádoby , který usnadňuje manipulaci s horkým obsahem. Navíc je vybavena barvu měnícím gelovým indikátorem, který se při varu zbarví do žluta. Systém se zapaluje jedním stlačením tlačítka a během dvou minut Vám nabídne půl litru vařící vody.  Systém je maximálně bezpečný a snadno se s ním vaří i v autě nebo ve stanu. Pro všechny, kdo si na své cestě chtějí připravit kávu, polévku, instaní jídlo nebo jen ohřát vodu je tento vařič nezbytností v jejch výbavě. Sada obsahuje: Varná nádoba s tepelným výměníkem  FluxRing® . Plastové víčko (pítko / nalévátko / možnost caffetieru). Neoprenový obal s uchem pro přenášení, menší ztrátu tepla a varným indikátorem. Polykarbonátový kalíšek kryjící nádobu, využitelný jako nádoba na pití / jídlo. Trojnožka pro stabilitu a izolaci kartuše. Vařič s tlakovým ventilem (otevřete závit naplno, vařič stále pouští za jakýchkoliv podmínek odpovídající množství plynu, aby dosáhl co nejefektivnějšího vařní). Hmotnost:  397 g Objem:  1 l Doba varu půl litru vody: 2,5 min Spotřeba plynu je 100g na uvaření 12 l vody! Rozměry: 104 mm x 180 mm Plynová kartuše není soušástí balení!
Viac

133,50 € s DPH

Dostupnosť: Skladom

1 Položka

FLCBN-EU

: JETBOIL

Věrnostní body

Koupí tohoto produktu získáte 33 bodů.


Plynový vařič Jetboil FLASH Carbon představuje unikátní soupravu na vaření, která vyniká v mnoha ohledech. Jednoduše kombinuje hořák a varnou nádobu v jednom zařízení. Nádoba díky bajonetovému spojení drží pevně na vařiči, takže nehrozí žádné náhodné vylití.

Tepelný výměník FluxRing® na dně nádoby, který má  firma Jetboil vynalezla a má ho patentován, výrazně zabraňuje úniku tepla a zvyšuje účinnost vařiče až na 80% (oproti účinnosti běžného vařiče 30-40%),  snižuje spotřebu plynu a zvyšuje rychlost vaření. Na jednu malou (100g) kartuši uvaříte 12 l vody. Celou sestavu je možné přenášet úhledně poskládanou v jednolitrové nádobě, včetně malé 100g kartuše, podpěrné trojnožky a samotného vařiče.

Dalším výborným doplňkem je neoprenový obal nádoby, který usnadňuje manipulaci s horkým obsahem. Navíc je vybavena barvu měnícím gelovým indikátorem, který se při varu zbarví do žluta. Systém se zapaluje jedním stlačením tlačítka a během dvou minut Vám nabídne půl litru vařící vody. Systém je maximálně bezpečný a snadno se s ním vaří i v autě nebo ve stanu.

Pro všechny, kdo si na své cestě chtějí připravit kávu, polévku, instaní jídlo nebo jen ohřát vodu je tento vařič nezbytností v jejch výbavě.

Sada obsahuje:

 • Varná nádoba s tepelným výměníkem FluxRing®.
 • Plastové víčko (pítko / nalévátko / možnost caffetieru).
 • Neoprenový obal s uchem pro přenášení, menší ztrátu tepla a varným indikátorem.
 • Polykarbonátový kalíšek kryjící nádobu, využitelný jako nádoba na pití / jídlo.
 • Trojnožka pro stabilitu a izolaci kartuše.
 • Vařič s tlakovým ventilem (otevřete závit naplno, vařič stále pouští za jakýchkoliv podmínek odpovídající množství plynu, aby dosáhl co nejefektivnějšího vařní).
 • Hmotnost: 397 g
 • Objem: 1 l
 • Doba varu půl litru vody: 2,5 min
 • Spotřeba plynu je 100g na uvaření 12 l vody!
 • Rozměry: 104 mm x 180 mm
 • Plynová kartuše není soušástí balení!
Farba černá

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu

Plynový vařič Jetboil Flash Carbon Black

Plynový vařič Jetboil Flash Carbon Black

Naši partneři