M4 PDW Carbine (RRA SA-E12 PDW EDGE™), Chaos Grey

EDGE™ je řada replik od Specna Arms, která klade důraz na velmi dobré zpracování těla.Tělo na sobě nese licencovaná označení výrobce střelných zbraní – Rock River Arms. Jedná se o amerického výrobce především vysoce kvalitních karabin AR-15....
EDGE™ je řada replik od Specna Arms, která klade důraz na velmi dobré zpracování těla.Tělo na sobě nese licencovaná označení výrobce střelných zbraní – Rock River Arms. Jedná se o amerického výrobce především vysoce kvalitních karabin AR-15. Společnost byla založena v roce 1996 bratry Larsonovými ve spolupráci s Lesem Baerem a sídlí v Coloně ve státě Illinois. Dnes RRA dodává na základě smlouvy karabiny AR-15 bezpečnostním složkám, jako jsou DEA, FBI nebo americkým maršálům. QD pistolová rukojeť, která poskytuje snadný a rychlý přístup k motoru bez použití nástrojů, stejně jako oboustranná montáž popruhu. Replika karabiny SA-E12 je vybavena předpažbím v RIS stylu, na které můžete přidat řadu taktických doplňků: baterky, rukojeti, laserové zaměřovače a optické zaměřovače. Dlouhá horní kolejnice je vybavena otočnými mířidly. Hlaveň má standardní -14 mm levotočivý závit. Karabina je vybavena modulem MOSFET X-ASR od Polské firmy GATE. Nejvyšší kvalita MOSFET X-ASR se stará o bezpečné spínání a ochraňuje tak vnitřní díly repliky, zlepšuje reakci spouště a prodlužuje životnost elektroniky a baterie. Díky integrovaným stavovým diodám to také umožní diagnostikovat základní poruchy uvnitř repliky. Stejně tak je replika vybavena již v základu přesnou hlavní 6,03 mm, což zvyšuje přesnost. V dnešní době již stále častějším standardem QSR systém (rychlovýměny pružiny) vám umožní nainstalovat silnější / slabší pružinu, dle Vašeho uvážení. Pružina jde vyměnit bez nutnosti sady speciálních nástrojů – vše, skrze QSR systém buffer tube, aniž by bylo nutné vytáhnout, nebo rozebrat gearbox.. Srdce této povedené zbraně je zesílený gearbox ORION, který v sobě skrývá řadu zesílených dílů a dle udávání výrobce, je gearbox schopný fungovat s pružinami do síly M140 včetně. Pár příkladů zesílených vnitřních dílů: zesílený polymerový píst se všemi ocelovými zuby hliníková tryska hliníkový hlava válce s dvojitým těsněním hliníková hlava pístu s dvojitým těsněním a ložisky ocelový trn pružiny sada ocelových ozubených kol kuličková ložiska 8 mm Balení obsahuje: Zbraň samotnou Dva zásobníky typu S-MAG o kapacitě 125 BBs. Pružina na CQB o síle M90 Uživatelský manuál Certifikát GATE X-ASR diagnostickou kartu Taktický grip Balení neobsahuje baterii ani nabíječku.
Viac

255,60 € s DPH

Dostupnosť: Vypredané

SPARMS091

: Specna Arms

Věrnostní body

Koupí tohoto produktu získáte 63 bodů.


EDGE™ je řada replik od Specna Arms, která klade důraz na velmi dobré zpracování těla.Tělo na sobě nese licencovaná označení výrobce střelných zbraní – Rock River Arms. Jedná se o amerického výrobce především vysoce kvalitních karabin AR-15. Společnost byla založena v roce 1996 bratry Larsonovými ve spolupráci s Lesem Baerem a sídlí v Coloně ve státě Illinois. Dnes RRA dodává na základě smlouvy karabiny AR-15 bezpečnostním složkám, jako jsou DEA, FBI nebo americkým maršálům.

QD pistolová rukojeť, která poskytuje snadný a rychlý přístup k motoru bez použití nástrojů, stejně jako oboustranná montáž popruhu. Replika karabiny SA-E12 je vybavena předpažbím v RIS stylu, na které můžete přidat řadu taktických doplňků: baterky, rukojeti, laserové zaměřovače a optické zaměřovače. Dlouhá horní kolejnice je vybavena otočnými mířidly. Hlaveň má standardní -14 mm levotočivý závit.

Karabina je vybavena modulem MOSFET X-ASR od Polské firmy GATE. Nejvyšší kvalita MOSFET X-ASR se stará o bezpečné spínání a ochraňuje tak vnitřní díly repliky, zlepšuje reakci spouště a prodlužuje životnost elektroniky a baterie. Díky integrovaným stavovým diodám to také umožní diagnostikovat základní poruchy uvnitř repliky. Stejně tak je replika vybavena již v základu přesnou hlavní 6,03 mm, což zvyšuje přesnost. V dnešní době již stále častějším standardem QSR systém (rychlovýměny pružiny) vám umožní nainstalovat silnější / slabší pružinu, dle Vašeho uvážení. Pružina jde vyměnit bez nutnosti sady speciálních nástrojů – vše, skrze QSR systém buffer tube, aniž by bylo nutné vytáhnout, nebo rozebrat gearbox..

Srdce této povedené zbraně je zesílený gearbox ORION, který v sobě skrývá řadu zesílených dílů a dle udávání výrobce, je gearbox schopný fungovat s pružinami do síly M140 včetně.

Pár příkladů zesílených vnitřních dílů:

 • zesílený polymerový píst se všemi ocelovými zuby
 • hliníková tryska
 • hliníkový hlava válce s dvojitým těsněním
 • hliníková hlava pístu s dvojitým těsněním a ložisky
 • ocelový trn pružiny
 • sada ocelových ozubených kol
 • kuličková ložiska 8 mm

Balení obsahuje:

 • Zbraň samotnou
 • Dva zásobníky typu S-MAG o kapacitě 125 BBs.
 • Pružina na CQB o síle M90
 • Uživatelský manuál
 • Certifikát
 • GATE X-ASR diagnostickou kartu
 • Taktický grip

Balení neobsahuje baterii ani nabíječku.

Úsťová rychlost (m/s) 130 (m/s)
Materiál těla Kov
Počet kovových zubů pístu 1
Velikost ložisek 8 (mm)
Materiál ložisek Kov
Trn pružiny Kov
Hlava pístu Plast
Tryska Plast
Hop-Up komora Kov
Typ konektoru Malá Tamyia
Kapacita zásobníku 2x 125
Točák / tlačák Tlačný
Materiál zásobníku Plast
Závit 14- (mm)
Farba šedá
Baterie součástí balení NE
Nabíječka NE
Blowback NE

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu

M4 PDW Carbine (RRA SA-E12 PDW EDGE™), Chaos Grey

M4 PDW Carbine (RRA SA-E12 PDW EDGE™), Chaos Grey

Zobrazené produkty

Nové produkty

Naši partneři