Krytac Trident Mk2 CRB-M - Foliage Green

CRB-M Trident MK2 od Krytac je model velmi kompaktní pušky s M-LOK předpažbím. Skvělá volba jak pro CQB hry tak i do lesa.

 

568,04 € s DPH

Dostupnosť: Vypredané

KRYTAC011

: KRYTAC

Věrnostní body

Koupí tohoto produktu získáte 134 bodů.


CRB-M Trident MK2 od Krytac je velmi kompaktní model, díky kterému je skvělou volbou jak pro CQB hry, tak i pro venkovní středně velká herní pole.

Vpředu najdeme kvalitní 10ti palcové free float hliníkové předpažbí s označením TR210. Je kompatibilní se M-LOK systémem, který v kombinaci s dlouhou horní RIS lištou umožňuje střelci připevnit jakýkoli typ příslušenství vhodného podle jeho preferencí nebo požadavků.

Tělo zbraně je vyrobeno z hliníkové slitiny a je navrženo tak, aby bylo kompatibilní s téměř všemi díly a příslušenstvím pro zbraně typu M4. Rozšířený magwell a zvětšený lučík na první pohled vypadají jako malé změny, ale když vezmete do ruky tuto repliku a dáte s ní pár ran, je prostě jasné, že tyto změny jsou skvělé pro zlepšení rychlosti přebíjení a přesnosti. Kromě toho tyto originální těla vypadají naprosto skvěle.

CRB je vybavena oboustranným přepínačem střelby, který umožňuje pohodlné použití nejen pro leváky, ale pro všechny střelce, protože oboustranná povaha je v dynamickém prostředí CQB klíčová.

Mechabox Trident MK2 CRB se vyznačuje zesílenými 8mm kuličkovými ložisky, polymerovým pístem s prvními 4 kovovými zuby, polstrovanou hlavou válce, motorem s vysokým točivým momentem a systémem rychlé výměny pružiny.
Také v zde najdeme Krytac MOSFET, který chrání kontakty spouště a baterii. Díky tomu v kombinaci s plochou spoušťí je odezva spouště téměř okamžitá a vykazuje tak skvělý výkon při rychlém jednotlivém výstřelu.

Baterie ani nabíječka není součástí balení.

Hop-Up: ANO, nastavitelný
Režim střelby: semi a full auto
Zásobník: plastový na 150 bb
Motor: dlouhý
Kalibr: 6 mm
MOSFET: Ano
Verze mechaboxu: 2 Vlastní
Úsťová rychlost (m/s) 400 fps (1.50 Joule)
Délka vnější (minimální) 675 (mm)
Délka vnější (maximální) 787 (mm)
Hmotnost 2800 (g)
Délka vnitřní hlavně 280 (mm)
Materiál těla Kov
Počet kovových zubů pístu 4
Velikost ložisek 8 (mm)
Materiál ložisek Kov
Hop-Up komora Kov
Typ konektoru Dean-T
Kapacita zásobníku 300
Točák / tlačák Točný
Materiál zásobníku Plast
Závit 14- (mm)
MOSFET ANO
Farba zelená
Baterie součástí balení NE
Nabíječka NE
Blowback NE

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu

Krytac Trident Mk2 CRB-M - Foliage Green

Krytac Trident Mk2 CRB-M - Foliage Green

CRB-M Trident MK2 od Krytac je model velmi kompaktní pušky s M-LOK předpažbím. Skvělá volba jak pro CQB hry tak i do lesa.

 

Naši partneři