Batoh MMPS CENTURIO II 45L COYOTE BROWN

Doprava ZDARMA
Batoh MMPS CENTURIO II 45L COYOTE BROWN Zväčšiť

Univerzální a adaptabilní 45litrový batoh, který můžete díky systému MMPS rozšířit o další dvě 10litrové kapsy (prodávají se zvlášť). Tento lehký a zároveň velmi odolný batoh je vyroben podle armádních specifikací z pevné nylonové látky s vnitřním...
Univerzální a adaptabilní 45litrový batoh, který můžete díky systému MMPS rozšířit o další dvě 10litrové kapsy (prodávají se zvlášť). Tento lehký a zároveň velmi odolný batoh je vyroben podle armádních specifikací z pevné nylonové látky s vnitřním rámem. Model CENTURIO II má oproti původnímu modelu silnější nylonovou látku o tloušťce 1,3 mm a masivnější 25 mm plastové spony. součást systému MMPS (Multi Mission Pack System) PALS vazba a řada úchytných bodů pro další příslušenství kapsa na hydratační vak víko s menší kapsou, lze ho nastavit tak, aby se po něj vešlo další příslušenství (spacák, karimatka) polstrované nastavitelné nosné popruhy bederní pásek se sponou rozměry: cca 56 x 35 x 32 cm, hmotnost 1,47 kg MMPS - Multi Mission Pack System Jedná se o modulární systém vyvinutý firmou Berghaus, který umožňuje maximální variabilitu batohů pro různé situace. Základ tvoří odepínací boční kapsy, které podle potřeby můžete připnout k batohu nebo je nosit samostatně spojené jako malý jednodenní batoh. Kapsy lze kombinovat s kterýmkoliv batohem se systémem MMPS (pozn.: na starší modely batohů Berghaus nemusí tyto kapsy pasovat). Pomocí dvou batohů a kapes tak vytvoříte celkem šest kombinací různých objemů. Tyto boční kapsy se vyrábějí ve dvou různých velikostech, jako organizační kapsa i jako hydratační vak. Možnosti různých kombinací jsou tak nepřeberné. Berghaus V roce 1966 založila dvojice anglických horolezců specializovaný obchod s outdoorovým vybavením LD Mountain Centre. Postupem času začali pod značkou Berghaus (německý přepis Mountain Centre) navrhovat, testovat a prodávat vlastní vybavení podle skutečných potřeb horolezců. Dodnes značka patří mezi absolutní špičku mezi výrobci outdoorové výstroje. Pro military příznivce je firma Berghaus známá jako významný dodavatel armádních batohů. První batohy pro britskou armádu navrhl a dodal během války o Falklandy a dodnes naleznete batohy Berghaus ve výstroji armád dalších zemí - Austrálie, Belgie, Francie, Německa, Lucemburska, Holandska a Norska. Firma Berghaus neustále inovuje a vyvíjí nové modely, vždy však zachovává jednoduchý a účelný armádní design. Každý výrobek si nejprve projde ve formě prototypu testováním u armádních útvarů, a teprve po zapracování připomínek získaných reálnými zkušenostmi jde do sériové výroby.
Viac

196,56 € s DPH

Dostupnosť: Skladom

1 Položka

421875S38

: Berghaus

Věrnostní body

Koupí tohoto produktu získáte 46 bodů.


Univerzální a adaptabilní 45litrový batoh, který můžete díky systému MMPS rozšířit o další dvě 10litrové kapsy (prodávají se zvlášť). Tento lehký a zároveň velmi odolný batoh je vyroben podle armádních specifikací z pevné nylonové látky s vnitřním rámem.

Model CENTURIO II má oproti původnímu modelu silnější nylonovou látku o tloušťce 1,3 mm a masivnější 25 mm plastové spony.

  • součást systému MMPS (Multi Mission Pack System)
  • PALS vazba a řada úchytných bodů pro další příslušenství
  • kapsa na hydratační vak
  • víko s menší kapsou, lze ho nastavit tak, aby se po něj vešlo další příslušenství (spacák, karimatka)
  • polstrované nastavitelné nosné popruhy
  • bederní pásek se sponou
  • rozměry: cca 56 x 35 x 32 cm, hmotnost 1,47 kg

MMPS - Multi Mission Pack System

Jedná se o modulární systém vyvinutý firmou Berghaus, který umožňuje maximální variabilitu batohů pro různé situace. Základ tvoří odepínací boční kapsy, které podle potřeby můžete připnout k batohu nebo je nosit samostatně spojené jako malý jednodenní batoh. Kapsy lze kombinovat s kterýmkoliv batohem se systémem MMPS (pozn.: na starší modely batohů Berghaus nemusí tyto kapsy pasovat). Pomocí dvou batohů a kapes tak vytvoříte celkem šest kombinací různých objemů. Tyto boční kapsy se vyrábějí ve dvou různých velikostech, jako organizační kapsa i jako hydratační vak. Možnosti různých kombinací jsou tak nepřeberné.

Berghaus

V roce 1966 založila dvojice anglických horolezců specializovaný obchod s outdoorovým vybavením LD Mountain Centre. Postupem času začali pod značkou Berghaus (německý přepis Mountain Centre) navrhovat, testovat a prodávat vlastní vybavení podle skutečných potřeb horolezců. Dodnes značka patří mezi absolutní špičku mezi výrobci outdoorové výstroje.

Pro military příznivce je firma Berghaus známá jako významný dodavatel armádních batohů. První batohy pro britskou armádu navrhl a dodal během války o Falklandy a dodnes naleznete batohy Berghaus ve výstroji armád dalších zemí - Austrálie, Belgie, Francie, Německa, Lucemburska, Holandska a Norska.

Firma Berghaus neustále inovuje a vyvíjí nové modely, vždy však zachovává jednoduchý a účelný armádní design. Každý výrobek si nejprve projde ve formě prototypu testováním u armádních útvarů, a teprve po zapracování připomínek získaných reálnými zkušenostmi jde do sériové výroby.

Farba coyote

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu

Batoh MMPS CENTURIO II 45L COYOTE BROWN

Batoh MMPS CENTURIO II 45L COYOTE BROWN

Zobrazené produkty

Nové produkty

Naši partneři