Kuličky Rockets Platinum Series 0,30g - 3300bb

Kuličky Rockets™ Platinum Series™ 0,30g - 3300bb Zobrazit větší
Je nám líto, ale prodej již skončil

Nejkvalitnější airsoftové kuličky (BBs), to byla myšlenka proč vytvořit Rockets™ Platinum Series™ BBs. Nová řada kuliček Rockets™ Platinum Series™ byla speciálně navržena pro použití s přesnými hlavněmi.

Prodej skončil Zobrazit alternativy

ROCKETS007

: ROCKETS

Díky speciálnímu výrobnímu a postprodukčnímu procesu se BB pelety vyznačují velkou koncentrací, dosahem a opakovatelností umístěných broků. Plně řízený výrobní proces zaručuje perfektní kulatost BB pelet bez jakýchkoli stehů nebo ponoření. Absence vzduchových přihrádek uvnitř BB pelet a dobře umístěné těžiště velmi dobře ovlivňují opakovatelnost výstřelů. Jejich dokonale hladký a dvakrát leštěný povrch, dokonalé zaoblení a nízká tolerance rozměrů optimalizují spolupráci s hop-up systémy.

Všeobecně známou skutečností je, že nevhodné dimenzování a příliš velká tolerance k rozměrové rozmanitosti negativně ovlivňuje přesnost a opakovatelnost výstřelů. To je důvod, proč jsou BB pelety Rockets™ Platinum Series™ vyráběny na Tchaj-wanu jako součást vysoce pokročilého technologického procesu, který zaručuje perfektní rozměr BB pelety na úrovni 5,96 mm s tolerancí pouze +/- 0, 01 mm.

BB pelety Rockets™ Platinum Series™ umožňují snížit možná nejvyšší přesnost a vzdálenost umístěných broků a zároveň výrazně snižují možnost zaseknutí. Díky tomu jsou pelety Rockets™ Platinum Series™ BB zvláště doporučovány odstřelovačům a ostrým střelcům – zejména těm, kteří používají repliky vybavené přesnými hlavněmi a mají vysokou úsťovou rychlost.

Přesnost: 5.96 +/- 0.01 mm

Jedny z nejkvalitnějších a nejpřesnějších kuliček na světě.