Podmínky doručení objednávky na op. LIZZARD

Výrobce
více... méně
Cena
53 14042
Dostupnost
více... méně
Barva
více... méně
Filtr produktů

Kolimátory a Optiky pro airsoft zbraně

Jak získat převahu nad svým protivníkem tím nejjednodušším způsobem? No přece vidět ho líp, než on vidí mě. A k tomu slouží kolimátory a optiky, díky ním svůj cíl rychleji a snadněji zaměříte, můžete tak zvýšit přesnost a účinnost střelby. Kolimátory a optiky dokážou taky razantně změnit vizáž vaší zbraně, za pěkný kolimátor na zbrani od nás dos...

Jak získat převahu nad svým protivníkem tím nejjednodušším způsobem? No přece vidět ho líp, než on vidí mě. A k tomu slouží kolimátory a optiky, díky ním svůj cíl rychleji a snadněji zaměříte, můžete tak zvýšit přesnost a účinnost střelby. Kolimátory a optiky dokážou taky razantně změnit vizáž vaší zbraně, za pěkný kolimátor na zbrani od nás dostanete “Anareus zlatého bludišťáka”.

Pokud se chystáte na boj zblízka, ideální volbou jsou kolimátory bez přiblížení (Red dot, Holo). Jestli naopak chcete nachytat nepřítele palbou z dálky, doporučujeme optiku s přiblížením. No a jedna rada z vlastní zkušenosti na závěr, nepodceňujte ochranu vašeho kolimátoru, v příslušenství pro kolimátory a optiky najdete ochranná sklíčka nebo killflashe, které zamezí roztříštění skla vašeho kolimátoru dobře mířenou kuličkou.

Zobrazit vše
na stránku