O nás

Vítej na stránkách společnosti ANAREUS CZ, s.r.o. která ti od roku 2001 pomáhá naplnit a posunout veškeré tvoje airsoftové, vojenské a outdoorové potřeby. Jsme hrdí na to, že jsme první specializovaný kamenný obchod se zaměřením na airsoft v České republice a náš showroom je v současné době největší v zemi. Ještě jsi nás nenavštívil? Tak to si přijdeš na své!

Kromě kamenné airsoftové prodejny na Praze 4 p provozujeme také velký e-shop s více než 10 000 produkty v nabídce a nabízíme i velkoobchodní služby. Snažíme se vyřizovat objednávky co nejrychleji, a pokud je zboží skladem, zajišťujeme jeho expedici nejpozději následující pracovní den.

Jako přímí zástupci mnoha celosvětově uznávaných značek dovážíme zboží především z Japonska, Hongkongu, Tchaj-wanu nebo Číny, ale i z celé Evropy. Díky tomu ti můžeme nabídnout širokou škálu vysoce kvalitních výrobků.

Ve společnosti Anareus je airsoft více než jen obchod - je to způsob života. Prakticky všichni naši zaměstnanci jsou zapálení airsoftoví nadšenci, kteří se tomuto sportu aktivně věnují. Airsoftem žijeme a dýcháme, díky čemuž hluboce rozumíme komunitě a jejím potřebám. Jsme proto Tvůj KAMARÁD S VÝHODAMI.

Jsme hrdí na to, že se ve spolupráci s AIRSOFTWARS aktivně podílíme na organizaci nejvýznamnějších mezinárodních airsoftových akcí v České republice. Zapojením do těchto akcí zůstáváme ve spojení s airsoftovou komunitou, což podporuje pocit kamarádství a zajišťuje, že vždy držíme krok s nejnovějšími trendy a inovacemi.

Ať už jsi airsoftový veterán, nebo teprve začínáš svou cestu, my v Anareusu jsme zde, abychom naplnili a uspokojili tvoje airsoftové potřeby. Náš přátelský a znalý personál je vždy připraven ti pomoci a poskytnout odborné rady a vedení. Věříme v budování trvalých vztahů s našimi zákazníky a vytváření prostředí, kde se každý cítí vítán.

Pokud jsi nás tedy ještě nenavštívil, neváhej a stav se v našem airsoftové showroomu na Praze 4 a prohlédni si naši širokou nabídku produktů. Jsme si jisti, že zde najdeš plno věcí, co se ti budou moc líbit.