Náš tým

Company Management

Josef Starý Josef Starý
Josef Starý RIGGS CEO
Jan Dočkal Jan Dočkal
Jan Dočkal HARRI COO
Martin Moravčík Martin Moravčík
Martin Moravčík BATMAN CMO
Petr Kallista Petr Kallista
Petr Kallista KALI Head of Bussines Development

Back Office

Dalimil Rolc Dalimil Rolc
Dalimil Rolc DALÍK Complaints Specialist
Filip Roubíček Filip Roubíček
Filip Roubíček ROUBAS Customer Specialist
Matyáš Pešl Matyáš Pešl
Matyáš Pešl MATY Graphic and Social Media Specialist

Warehouse

Tomáš Kopecký Tomáš Kopecký
Tomáš Kopecký KOPE Warehouse master
Robin Skoč Robin Skoč
Robin Skoč ROBKO Warehouseman
Kiril Bezsalov Kiril Bezsalov
Kirill Bezsalov KIRÍTO Warehouseman
Viktor Bednář Viktor Bednář
Viktor Bednář VICK Warehouseman

Salesman

Adam Rakus Adam Rakus
Adam Rakus MRAZÍK Salesman Specialist
Martin Skála Martin Skála
Martin Skála AUŤÁK Salesman Specialist
Jeroným Patejdl Jeroným Patejdl
Jeroným Patejdl JERIN Salesman Specialist
Honza Vu Honza Vu
Honza Vu CIPÍSEK Salesman Specialist
Karel Charvát Karel Charvát
Karel Charvát GUNSMITH Salesman Specialist

Airsoft Engineer

Jakub Sedmík Jakub Sedmík
Jakub Sedmík FIDEL Airsoft Engineer

O společnosti ANAREUS CZ

Vítej na stránkách společnosti ANAREUS CZ, s.r.o. která ti od roku 2001 pomáhá naplnit a posunout veškeré tvoje airsoftové, vojenské a outdoorové potřeby. Jsme hrdí na to, že jsme první specializovaný kamenný obchod se zaměřením na airsoft v České republice a náš showroom je v současné době největší v zemi. Ještě jsi nás nenavštívil? Tak to si přijdeš na své!

Kromě kamenné airsoftové prodejny na Praze 4 p provozujeme také velký e-shop s více než 10 000 produkty v nabídce a nabízíme i velkoobchodní služby. Snažíme se vyřizovat objednávky co nejrychleji, a pokud je zboží skladem, zajišťujeme jeho expedici nejpozději následující pracovní den.

Jako přímí zástupci mnoha celosvětově uznávaných značek dovážíme zboží především z Japonska, Hongkongu, Tchaj-wanu nebo Číny, ale i z celé Evropy. Díky tomu ti můžeme nabídnout širokou škálu vysoce kvalitních výrobků.

Ve společnosti Anareus je airsoft více než jen obchod - je to způsob života. Prakticky všichni naši zaměstnanci jsou zapálení airsoftoví nadšenci, kteří se tomuto sportu aktivně věnují. Airsoftem žijeme a dýcháme, díky čemuž hluboce rozumíme komunitě a jejím potřebám. Jsme proto Tvůj KAMARÁD S VÝHODAMI.

Jsme hrdí na to, že se ve spolupráci s AIRSOFTWARS aktivně podílíme na organizaci nejvýznamnějších mezinárodních airsoftových akcí v České republice. Zapojením do těchto akcí zůstáváme ve spojení s airsoftovou komunitou, což podporuje pocit kamarádství a zajišťuje, že vždy držíme krok s nejnovějšími trendy a inovacemi.

Ať už jsi airsoftový veterán, nebo teprve začínáš svou cestu, my v Anareusu jsme zde, abychom naplnili a uspokojili tvoje airsoftové potřeby. Náš přátelský a znalý personál je vždy připraven ti pomoci a poskytnout odborné rady a vedení. Věříme v budování trvalých vztahů s našimi zákazníky a vytváření prostředí, kde se každý cítí vítán.

Pokud jsi nás tedy ještě nenavštívil, neváhej a stav se v našem airsoftové showroomu na Praze 4 a prohlédni si naši širokou nabídku produktů. Jsme si jisti, že zde najdeš plno věcí, co se ti budou moc líbit.


Nejprodávanější produkty

Novinky