Samoohřevná kapsle BIG - 60g

Samoohřevná kapsle 60g Zobrazit větší

Samoohřevná kapsle BIG od Adventure Menu je tvým klíčem k teplým pokrmům v přírodě. Pro všechny airsoftové hráče, kteří chtějí pohodlně a rychle ohřát své jídlo bez ohně, je tato kapsle dokonalým řešením pro větší porce a delší dobrodružství.

57,00 Kč s DPHDostupnost: Skladem

> 10 ks

AM0012

: Adventure Menu

Pro tento produkt nejsou dostupné věrnostní body.


Vydáváš se na dlouhé airsoftové mise a potřebuješ spolehlivý způsob, jak si ohřát jídlo? Samoohřevná kapsle BIG od Adventure Menu je pro tebe ideálním společníkem. Tato větší verze klasické samoohřevné kapsle ti umožní ohřívat větší množství jídla, což je perfektní pro dlouhodobější výpravy nebo když jsi venku s přáteli. Jednoduše přidej vodu, aktivuj kapsli a sleduj, jak se tvůj pokrm rychle a bezpečně ohřívá, a to vše bez nutnosti ohně nebo vařiče. Samoohřevná kapsle BIG je lehká, kompaktní a jednoduše se přenáší, což z ní činí nepostradatelnou součást tvé outdoorové výbavy. Užij si pohodlí teplého jídla kdekoli na svých cestách, ať už jsi na airsoftovém hřišti, táboříš v přírodě nebo jen trávíš čas venku. S touto kapslí si můžeš vychutnat větší porce teplých pokrmů a prodloužit své dobrodružství v přírodě.

  • 60g kapsle ohřeje až dvě 500g jídla

Info od výrobce:

Samoohřev (nebo také „bezplamenný ohřívač“) je speciální příslušenství k jídlům Adventure Menu, které vám dopřeje ten nejvyšší komfort na cestách. Je to speciální sáček, který vám sám ohřeje jídlo za pár minut, a to bez vařiče a nádobí. Samoohřev funguje na principu chemické reakce mezi směsí oxidu vápenatého s hliníkovým práškem a vodou. Tato směs je umístěna ve speciálním propustném sáčku z netkané textílie, který zajistí propustnost vody ke směsi. Jakmile se voda dostane do sáčku, spustí se chemická reakce, která z oxidu vápenatého udělá hydroxid vápenatý. Tuto reakci provází vytvoření vysoké teploty (až 98°C) a vypařování přidané vody. Celá tato reakce se odehrává výhradně uvnitř ohřevné kapsle, tudíž není ohroženo zdraví uživatele a jelikož jídlo je neprodyšně uzavřené v bariérovém sáčku, nepřichází do kontaktu s žádnou z chemických látek.

Přesný postup:

  • Vyjměte ohřevnou kapsli z obalu.
  • Vložte ohřevnou kapsli na dno sáčku se zipem (není součástí).
  • Vložte sáček (sáčky) s jídlem.
  • Přilijte 150 ml vody a uzavřete sáček pomocí zipu.
  • Za 10–12 minut je jídlo ohřáto; vyjměte sáček s jídlem a otevřete.

Lze použít pouze se speciálním sáčkem zipper-bag, můžete koupit zvlášť (je na více použití).