Nabíječka Imax B6AC 220V/12V pro NiCd, NiMH, Li-Pol, Li-Ion, LiFe, Pb

Nabíječ Imax B6AC 220V/12V pro NiCd, NiMH, Li-Pol, Li-Ion, LiFe, Pb Zobrazit větší
Nabíječ řízený mikroprocesorem s možností nastavení všech parametrů nabíjení.  Nabíjí baterie všech běžných typů: NiCd, NiMH, Li-Pol, Li-Ion, LiFe, Pb. Kromě nabíjení dokáže vybíjet a cyklovat. Baterie typu Li-Pol/Ion/Fe dokáže nabít nebo...
Nabíječ řízený mikroprocesorem s možností nastavení všech parametrů nabíjení.  Nabíjí baterie všech běžných typů: NiCd, NiMH, Li-Pol, Li-Ion, LiFe, Pb. Kromě nabíjení dokáže vybíjet a cyklovat. Baterie typu Li-Pol/Ion/Fe dokáže nabít nebo vybít do stavu, který je vhodný pro jejich dlouhodobé skladování.   Nabíječ má paměť pro uložení dat pěti různých baterií. Tím se zjednodušuje jeho obsluha. Nabíječ se ovládá čtveřicí tlačítek. Dvojřádkový dobře čitelný displej slouží k nastavení parametrů nabíjení a ke sledování nabíjecího procesu. Kromě zdířek 4mm pro silové kabely baterií  je na pravém boku instalována pětice zdířek pro balanční konektory běžného typu JST-XH. K připojení baterie typu Li-Pol/Ion/Fe s balančním konektorem tohoto typu není potřebný žádný další adaptér. Nabíječ je napájen zdrojem stejnosměrného proudu o napětí 10 - 18V nebo ze sítě napětím 100 - 240V.   Specifikace: Vstupní napětí.......................................... 10 – 18V ss / 100 - 240V st Max. nabíjecí výkon............................................. 50W Max. vybíjecí výkon............................................... 5W Nabíjecí proud............................................... 0,1 – 5A Vybíjecí proud.................................................. 0,1 – 1A Počet článků NiCd/NiM....................................... 1 – 15 Počet článků Li.................................................. 1 – 6 Napětí baterie Pb........................................... 2V – 20V Hmotnost.......................................................... 531g Rozměry........................................... 134 x 142 x 36mm
Zobrazit

990,00 Kč s DPHDostupnost: Není skladem

IMAX01

: IMAX

Koupí tohoto produktu získáte 9 bodů.
Jak fungují věrnostní body?


Nabíječ řízený mikroprocesorem s možností nastavení všech parametrů nabíjení. 

Nabíjí baterie všech běžných typů: NiCd, NiMH, Li-Pol, Li-Ion, LiFe, Pb.

Kromě nabíjení dokáže vybíjet a cyklovat. Baterie typu Li-Pol/Ion/Fe dokáže nabít nebo vybít do stavu, který je vhodný pro jejich dlouhodobé skladování.

 

Nabíječ má paměť pro uložení dat pěti různých baterií. Tím se zjednodušuje jeho obsluha.

Nabíječ se ovládá čtveřicí tlačítek. Dvojřádkový dobře čitelný displej slouží k nastavení parametrů nabíjení a ke sledování nabíjecího procesu.

Kromě zdířek 4mm pro silové kabely baterií  je na pravém boku instalována pětice zdířek pro balanční konektory běžného typu JST-XH. K připojení baterie typu Li-Pol/Ion/Fe s balančním konektorem tohoto typu není potřebný žádný další adaptér.

Nabíječ je napájen zdrojem stejnosměrného proudu o napětí 10 - 18V nebo ze sítě napětím 100 - 240V.

 

Specifikace:

Vstupní napětí.......................................... 10 – 18V ss / 100 - 240V st

Max. nabíjecí výkon............................................. 50W

Max. vybíjecí výkon............................................... 5W

Nabíjecí proud............................................... 0,1 – 5A

Vybíjecí proud.................................................. 0,1 – 1A

Počet článků NiCd/NiM....................................... 1 – 15

Počet článků Li.................................................. 1 – 6

Napětí baterie Pb........................................... 2V – 20V

Hmotnost.......................................................... 531g

Rozměry........................................... 134 x 142 x 36mm

BarvaModrá