Vymezovací kroužky vnitřní hlavně pušek, 22MM, 2 kusy Zobrazit větší

Vymezovací kroužky vnitřní hlavně pušek, 22MM, 2 kusy

Vymezovací kroužky pro odstřelovací pušky série APS a Well MB-01,04,05,08. Kroužky se navléknou na vnitřní hlaveň a poté se nasadí vnější hlaveň. Smyslem tohoto zařízení je přesné vycentrování vnitřní hlavně ve vnější. Nemůže se tak ohýbat a...
Vymezovací kroužky pro odstřelovací pušky série APS a Well MB-01,04,05,08. Kroužky se navléknou na vnitřní hlaveň a poté se nasadí vnější hlaveň. Smyslem tohoto zařízení je přesné vycentrování vnitřní hlavně ve vnější. Nemůže se tak ohýbat a zhoršovat střelecké vlastnosti. Vymezovací kroužky jsou vybaveny gumovými O-kroužky, které drží díl v určené pozici. Nasazení nevyžaduje žádnou úpravu a lze je nasadit i na hlavně od elektrických zbraní. Balení obsahuje 2 kusy.  Materiál  POM (Polyacetal), guma  Použití  Pro Well MB-01, 04, 05, 08 a APS  Účel  Vycentrování vnitřní hlavně  Hmotnost  8,2g/1ks Vnější průměr kroužku je cca 22mm.
Zobrazit

220,00 Kč s DPHDostupnost: Skladem

4 ks

ASPRO092

: AIRSOFTPRO

Koupí tohoto produktu získáte 2 bodů.
Jak fungují věrnostní body?


Vymezovací kroužky pro odstřelovací pušky série APS a Well MB-01,04,05,08. Kroužky se navléknou na vnitřní hlaveň a poté se nasadí vnější hlaveň. Smyslem tohoto zařízení je přesné vycentrování vnitřní hlavně ve vnější. Nemůže se tak ohýbat a zhoršovat střelecké vlastnosti. Vymezovací kroužky jsou vybaveny gumovými O-kroužky, které drží díl v určené pozici. Nasazení nevyžaduje žádnou úpravu a lze je nasadit i na hlavně od elektrických zbraní. Balení obsahuje 2 kusy.

 Materiál POM (Polyacetal), guma
 Použití Pro Well MB-01, 04, 05, 08 a APS
 Účel Vycentrování vnitřní hlavně
 Hmotnost 8,2g/1ks

Vnější průměr kroužku je cca 22mm.