Taktické pero (černé)

Taktické pero je dokonalou kombinací  kuličkového pera  a  kubotanu.  Jedná se o nenápadný obranný prostředek, který budete mít vždy po ruce, a přesto nepřilákáte pozornost ostatních. Taktické pero je vyrobeno z  odolného leteckého duralu,  který...
Taktické pero je dokonalou kombinací  kuličkového pera  a  kubotanu.  Jedná se o nenápadný obranný prostředek, který budete mít vždy po ruce, a přesto nepřilákáte pozornost ostatních. Taktické pero je vyrobeno z  odolného leteckého duralu,  který bez problémů umožňuje provádět tímto perem  údery  či tlaky  na nervové body útočníka. Ergonomický tvar  a  výrazné vroubkování  poskytují uživateli  jistý úchop. Šroubovací uzávěr, který je opatřen  speciálním hrotem  a lze tak použít k rozbíjení skleněných překážek,  je možné našroubovat na oba konce taktického pera. Na uzávěru se také nachází  klip  umožňující bezpečné uchycení pera např. v náprsní kapse. Značková vyměnitelná  náplň  černé barvy  nabízí stopu s tloušťkou  0,5 mm. Dodává se v exkluzivní  dárkové kazetě. Barevné provedení:  černá.  Délka 160 mm, průměr 15 mm, váha 50 g.
Zobrazit

530,00 Kč s DPHDostupnost: Skladem

1 ks

ESP007

: ESP

Koupí tohoto produktu získáte 5 bodů.
Jak fungují věrnostní body?


Varianty produktů

Taktické pero je dokonalou kombinací kuličkového pera a kubotanu. Jedná se o nenápadný obranný prostředek, který budete mít vždy po ruce, a přesto nepřilákáte pozornost ostatních. Taktické pero je vyrobeno z odolného leteckého duralu, který bez problémů umožňuje provádět tímto perem údery čitlaky na nervové body útočníka.

Ergonomický tvar a výrazné vroubkování poskytují uživateli jistý úchop.Šroubovací uzávěr, který je opatřen speciálním hrotem a lze tak použít krozbíjení skleněných překážek, je možné našroubovat na oba konce taktického pera. Na uzávěru se také nachází klip umožňující bezpečné uchycení pera např. v náprsní kapse.

Značková vyměnitelná náplň černé barvy nabízí stopu s tloušťkou 0,5 mm.

Dodává se v exkluzivní dárkové kazetě.

Barevné provedení: černá. Délka 160 mm, průměr 15 mm, váha 50 g.

BarvaČerná