Paralyzér POWER 200 ČERNÝ Zobrazit větší

Paralyzér POWER 200 ČERNÝ

účinkuje přes silnou vrstvu oděvupoutko s pojistným knoflíkem - po jeho vytržení je přístroj nefunkčnízpůsobuje úlek, svalovou křeč, při delším úderu pád, ztrátu orientace, šoknezanechává žádné fyzické ani psychické následky 200 000 voltů Počet...
účinkuje přes silnou vrstvu oděvupoutko s pojistným knoflíkem - po jeho vytržení je přístroj nefunkčnízpůsobuje úlek, svalovou křeč, při delším úderu pád, ztrátu orientace, šoknezanechává žádné fyzické ani psychické následky 200 000 voltů Počet přepadení, loupeží i jiných násilných trestných činů neustále vzrůstá. Mnoho lidí má proto oprávněnou obavu o svou bezpečnost. Dovolte nám, abychom Vám nabídli jedinečné řešení: Paralyzer POWER 200, dokonalý osobní obranný prostředek. Jednou z nejdůležitějších předností paralyzeru POWER 200 je poutko s pojistným kolíkem. Toto poutko zavěšené na zápěstí učiní paralyzer nefunkčním v okamžiku násilného vytržení přístroje z ruky. Před neúmyslným výbojem Vás chrání zajišťovací bezpečnostní vypínač. Charakteristika paralyzeru POWER 200: ochrání Vás před zloději, násilníky i divokými zvířaty silný elektrický výboj okamžitě zneškodní útočníka již při letmém dotyku s jeho tělem účinkuje přes silnou vrstvu oděvu (i koženého) v žádném případě nemůžete utrpět zpětný výboj, ani když Vás útočník pevně drží nezanechává žádné psychické ani fyzické následky Použití a účinky paralyzeru POWER 200 0,5 sekundy krátký úder způsobí útočníkovi svalovou křeč a úlek 1 až 3 sekundy střední úder způsobí útočníkovi pád k zemi a duševní otřes, ale za okamžik je schopen se postavit 4 až 5 sekund plný úder způsobí pád útočníka, ztrátu orientace a šok na několik minut Paralyzer POWER 200 je vhodný zejména: pro ženy, podnikatele, taxikáře, pro strážní služby, prodavače, obsluhy benzínových čerpadel, vedoucí restaurací a barů, ošetřovatele zvířat, na dovolenou. K napájení POWER 200 je nutné používat pouze kvalitní 9V alkalickou baterii Energizer. Bez používání přístroje vydrží baterie 4 roky. Doufáme, že nebudete muset tento elektrošok nikdy použít, a že Vám bude sloužit pouze k pocitu sebevědomí a bezpečí.
Zobrazit

1 090,00 Kč s DPHDostupnost: Skladem

5 ks

ESP001

: ESP

Koupí tohoto produktu získáte 10 bodů.
Jak fungují věrnostní body?


účinkuje přes silnou vrstvu oděvupoutko s pojistným knoflíkem - po jeho vytržení je přístroj nefunkčnízpůsobuje úlek, svalovou křeč, při delším úderu pád, ztrátu orientace, šoknezanechává žádné fyzické ani psychické následky 200 000 voltů

Počet přepadení, loupeží i jiných násilných trestných činů neustále vzrůstá. Mnoho lidí má proto oprávněnou obavu o svou bezpečnost. Dovolte nám, abychom Vám nabídli jedinečné řešení: Paralyzer POWER 200, dokonalý osobní obranný prostředek. Jednou z nejdůležitějších předností paralyzeru POWER 200 je poutko s pojistným kolíkem. Toto poutko zavěšené na zápěstí učiní paralyzer nefunkčním v okamžiku násilného vytržení přístroje z ruky. Před neúmyslným výbojem Vás chrání zajišťovací bezpečnostní vypínač.

Charakteristika paralyzeru POWER 200:

  • ochrání Vás před zloději, násilníky i divokými zvířaty
  • silný elektrický výboj okamžitě zneškodní útočníka již při letmém dotyku s jeho tělem
  • účinkuje přes silnou vrstvu oděvu (i koženého)
  • v žádném případě nemůžete utrpět zpětný výboj, ani když Vás útočník pevně drží
  • nezanechává žádné psychické ani fyzické následky

Použití a účinky paralyzeru POWER 200

  • 0,5 sekundy krátký úder způsobí útočníkovi svalovou křeč a úlek
  • 1 až 3 sekundy střední úder způsobí útočníkovi pád k zemi a duševní otřes, ale za okamžik je schopen se postavit
  • 4 až 5 sekund plný úder způsobí pád útočníka, ztrátu orientace a šok na několik minut

Paralyzer POWER 200 je vhodný zejména: pro ženy, podnikatele, taxikáře, pro strážní služby, prodavače, obsluhy benzínových čerpadel, vedoucí restaurací a barů, ošetřovatele zvířat, na dovolenou.

K napájení POWER 200 je nutné používat pouze kvalitní 9V alkalickou baterii Energizer. Bez používání přístroje vydrží baterie 4 roky.

Doufáme, že nebudete muset tento elektrošok nikdy použít, a že Vám bude sloužit pouze k pocitu sebevědomí a bezpečí.

BarvaČerná