Spací pytel Jungle Bag Černý

 JUNGLE BAG spací pytel pro tropické podmínky, po sbalení menší než kokosový ořech, lze rozepnout a na cestách použít i jako deku, pro horké a vlhké podnebí vybrána izolační vrstva Travelsoft, dodává se se skrytou moskytiérou, kterou lze připnout...
 JUNGLE BAG spací pytel pro tropické podmínky, po sbalení menší než kokosový ořech, lze rozepnout a na cestách použít i jako deku, pro horké a vlhké podnebí vybrána izolační vrstva Travelsoft, dodává se se skrytou moskytiérou, kterou lze připnout zipem a spací pytel tak uzavřete nejen před moskyty, ale před jakýmkoli jiným hmyzem. Použitý materiál: MICRO DIAMOND RIPSTOPMicro Diamond RipStop je prodyšná polyesterová tkanina s jedinečným vzhledem a strukturou (členitá struktura ve tvaru kosočtverců). Je odolná, pevná a díky ošetření vodoodpudivá. PARATEX ANTIBACTERIALParatex Antibacterial je nejnovější průlom v oblasti ošetření tkanin antibakteriální technologií. Na vnější vrstvy a lemování všech produktů řady TravelPak je aplikováno antibakteriální a antimikrobiální ošetření, které brání růstu bakterií, eliminuje pachy a potřebu pravidelného praní. TRAVELSOFTTravelSoft je tkanina, kterou tvoří ultra lehká a jemná vlákna s vysokou nadýchaností a excelentní stlačitelností. Právě díky ní může značka Snugpak nabízet méně rozměrné spací pytle, ideální na cestování. komfort 7 °C extrém 2 °C hmotnost 900 g rozměr 12 x 14 cm (plně stlačen) barva černá zip vlevo typ dekový integrovaná moskytiéra rozložen 220 x 150 cm Výplň: 100 % polyester TravelSoft Vnější materiál: 100 % polyester Micro Diamond s úpravou Paratex Antibacterial
Zobrazit

1 390,00 Kč s DPH

Dostupnost: Skladem

4 ks

SNUGPAK018-BK

: SNUGPAK

Věrnostní body

Koupí tohoto produktu získáte 13 bodů.


 JUNGLE BAG spací pytel pro tropické podmínky, po sbalení menší než kokosový ořech, lze rozepnout a na cestách použít i jako deku, pro horké a vlhké podnebí vybrána izolační vrstva Travelsoft, dodává se se skrytou moskytiérou, kterou lze připnout zipem a spací pytel tak uzavřete nejen před moskyty, ale před jakýmkoli jiným hmyzem.

Použitý materiál:
MICRO DIAMOND RIPSTOPMicro Diamond RipStop je prodyšná polyesterová tkanina s jedinečným vzhledem a strukturou (členitá struktura ve tvaru kosočtverců). Je odolná, pevná a díky ošetření vodoodpudivá.
PARATEX ANTIBACTERIALParatex Antibacterial je nejnovější průlom v oblasti ošetření tkanin antibakteriální technologií. Na vnější vrstvy a lemování všech produktů řady TravelPak je aplikováno antibakteriální a antimikrobiální ošetření, které brání růstu bakterií, eliminuje pachy a potřebu pravidelného praní.
TRAVELSOFTTravelSoft je tkanina, kterou tvoří ultra lehká a jemná vlákna s vysokou nadýchaností a excelentní stlačitelností. Právě díky ní může značka Snugpak nabízet méně rozměrné spací pytle, ideální na cestování.

komfort 7 °C
extrém 2 °C
hmotnost 900 g
rozměr 12 x 14 cm (plně stlačen)
barva černá
zip vlevo
typ dekový
integrovaná moskytiéra
rozložen 220 x 150 cm

Výplň: 100 % polyester TravelSoft

Vnější materiál: 100 % polyester Micro Diamond s úpravou Paratex Antibacterial

Barva černá

Buďte první, kdo ohodnotí tento produkt.

Napsat recenzi

Spací pytel Jungle Bag Černý

Spací pytel Jungle Bag Černý

Naši partneři