Zásobník NEXT-GEN pro Marui AK74 480 ran Zobrazit větší

TM zásobník pro AK Next-Gen 480 ran, točný - Černá

Dokonalý zásobník pro dokonalé zbraně AK Next-Gen od Tokyo Marui. S tímto točným zásobníkem na 480 ran se můžete spolehnout na precizní konstrukci a maximální výkon v boji. 
Interní mechanismy
 tohoto zásobníku jsou optimalizovány pro plynulý přísun střeliva a snadné dotáčení, což vám umožní rychlý a efektivní zásah do soupeřů.

Tokyo Marui - Nic lepšího neexistuje!

Další varianty

900,00 Kč s DPHDostupnost: Skladem

> 10 ks

EM10064

: Tokyo Marui

Koupí tohoto produktu získáte 9 bodů.
Jak fungují věrnostní body?


Točný zásobník na 480 ran pro zbraně řady AK Next-Gen od Tokyo Marui. Jeho robustní konstrukce zajišťuje spolehlivý chod a vysokou odolnost v náročných bojových podmínkách.
Interní mechanismy tohoto zásobníku jsou optimalizovány pro plynulý přísun střeliva, což vám umožní rychlý a efektivní zásah do soupeřů. S kapacitou 480 ran budete mít dostatek munice k dispozici, abyste se mohli plně zaměřit na taktické operace a dosahování svých cílů.

Tento točný zásobník vyniká nejen výkonem, ale i estetikou, přičemž jeho design je pečlivě sladěn s autentičností zbraní řady AK Next-Gen. Není pouze praktickým doplňkem, ale i stylovým prvkem pro každého operátora.
Zapomeňte na obavy o nedostatek střeliva a spolehněte se na kvalitu od Tokyo Marui pro svoje AK Next-Gen.

*** Zásobník je určen pouze pro zbraně Next-Gen od Tokyo Marui *** 

Technické specifikace:

Materiál: Plast 
Kapacita zásobníku: 480 BBs
Podávací mechanismus: Točný

Tokyo Marui AK Next-Gen (EBB) představuje vrcholný kousek v oblasti airsoftových zbraní. Vyráběný renomovaným výrobcem Tokyo Marui, tato zbraň nabízí nejen vysokou kvalitu, ale také inovativní technologie.
Tato modernizovaná útočná puška AK je vybavena unikátním systémem zpětného rázu NGRS (Next-Gen Recoil Shock), který přináší do světa elektrických AEG zbraní srovnatelný zpětný ráz s dlouhými GBBR zbraněmi.

BarvaČerná
Materiál zásobníkuPlast
Točný / TlačnýTočný
Kapacita zásobníku480