BLS kuličky Precision BIO 0,40g 1000bb Zobrazit větší

Kuličky BLS BIO 0,40g, 1000 BBs - Bílé

Kuličky BLS = precizní střelivo pro vaše airsoftové zbraně!

Ať už se jedná o pistoli, pušku, sniper nebo kulomet v pohonu AEGHPAGAS (plyn) nebo manuál, každá tato potvůrka potřebuje kvalitní krmivo, jinak začne zlobit.
Kuličky BLS jsou léty prověřená značka a zároveň nejvíce prodávané BBs po celém světě, a to už o něčem vypovídá. 

Bezvadné Luxusní Střelivo - preciznost bez kompromisů!

Další varianty

340,00 Kč s DPHDostupnost: Není skladem


04. 10. 2024 (400 ks)

8 ks

1BA-PLA40

: BLS

Koupí tohoto produktu získáte 3 bodů.
Jak fungují věrnostní body?


Příslušenství

Kuličky BLS jsou vhodným střelivem pro všechny typy airsoftových (6mm) zbraní, ať už se jedná o airsoftové pistole, pušky, samopaly, kulomety nebo ostřelovací pušky (sniper) v pohonu AEG, GAS, HPA nebo manuálKuličky BLS jsou léty prověřená značka a zároveň nejvíce prodávané BBs po celém světě, a to už o něčem vypovídá. 

Taiwanská firma BLS vyrábí vysoce kvalitní 6mm střelivo v toleranci 5.95mm +/- 0,01 mm vhodné i pro ultra přesné hlavně 6.00 a 6.01. Kuličky vyrábí v různých gramážích, v klasickém i BIO (ekologicky rozložitelném) provedení, což vyžadují některá AS hřistě.

Zajímavostí je, že BLS vyrábí ve své továrně i kuličky značek Madbull, Guarder, což je zárukou prvotřídní kvality. Díky většímu množství produkovaných kuliček BLS jsou ale znatelně levnější se zachováním stejné kvality jako výše uvedené značky. Kuličky prochází ruční kontrolou výstupní kvality a jsou přeměřovány na několika místech pro záruku kvality!

Kvalita a čistota střeliva je spolu s hlavní a hop-up gumičkou důležitý prvek pro přesnou střelbu. Je proto důležité především u přesných hlavní bránit nečistotám v přístupu ke kuličkám (např. v zásobníku během plazení apod.). Zároveň je nutné čistit vnitřní hlaveň od nečistot, které by mohly nepříznivě ovlivňovat výsledky střelby. 

Specifikace:

  • Orientační počet kusů v balení: 1000
  • Hmotnost jedné kuličky: 0,40g
  • Materiál: BIO PLA (ekologicky rozložitelné kuličky)
  • Barva: bílá
  • Průměr: 5,95 mm +/- 0,01
  • Typ obalu: opakovaně uzavíratelný sáček, zatavený

*** Bezvadné Luxusní Střelivo - preciznost bez kompromisů! ***