Kategorie
Dostupnost
více... méně
Barva
více... méně
Cena
41 2885
Filtr produktů

Wosport

WoSport Industry CO., Ltd se nachází ve světovém městě hraček-Guangdong Chenghai. Po letech vývoje se naše společnost stala komplexním podnikem, který integruje výzkum a vývoj, výrobu a služby jako jeden celek a vlastní WoSporT, KingRin Outdoor a další značky.

Zaměřujeme se na vývoj, výrobu a prodej outdoorového ochranného vybavení, jako jsou outdoorové helmy, ochranné masky/masky, taktické obleky, outdoorové brýle, taktické vesty, taktické náhlavní soupravy/PTT, horolezecké tašky, sportovní ochranné pomůcky, taktické pásy a zbraně popruhy na tašky a zbraně, což jsou naše silné produkty. Mezi nimi byly outdoorové přilby, ochranné masky/masky a venkovní brýle testovány přistávacím testem ANSI Z80.3 (odolnost proti nárazu je minimálně 700 FPS). Produkty taktických obleků a taktických vest navíc dosáhly evropské normy čtyři. To vše jsou naše mezinárodně uznávané přední produkty. Za zmínku stojí, že maskovací vzory u všech produktů přileb a masek byly schváleny původní společností, což zajišťuje, že produkty lze přímo prodávat v jakékoli zemi a regionu bez porušení.


Jako výrobce venkovního ochranného vybavení jsme se zavázali zlepšovat spolehlivost a ochranu produktů. Naší cestou vpřed je umožnit každému zákazníkovi spolehlivou záruku bezpečnosti. Ať už výběr surovin, zlepšení výrobního procesu nebo optimalizace detailů produktu, odráží naše základní hodnoty zákaznicky orientované, jako je manifest značky WoSport – Soustřeďit se, zaměřit se a být profesionál ve vaší venkovní bezpečnosti.

Zobrazit
na stránku