Kategorie
Dostupnost
více... méně
Barva
více... méně
Cena
107 9496
Filtr produktů

Delta Armory

Delta Armory je airsoftová značka, která funguje od roku 2019, s vývojovou kanceláří v Hongkongu a logistickými sklady ve střední Evropě a Velké Británii. Společnost se pyšní tím, že vytváří vysoce kvalitní airsoftové repliky, které napodobují vzhled a vlastnosti skutečných střelných zbraní.


Jedním z klíčových rysů airsoftových replik společnosti Delta Armory je konstrukce jejich polymerových a kovových těl ve stylu AR15. Tato těla byla speciálně vyvinuta tak, aby poskytovala maximální odolnost a zároveň si zachovala realistický vzhled. Závazek společnosti ke kvalitě je zřejmý z pozornosti věnované detailům, které jsou součástí každého aspektu vývoje jejich výrobků.


Delta Armory je také hrdým vlastníkem licencí, které jí umožňují vyrábět přesné airsoftové repliky od skutečných výrobců palných zbraní, jako jsou Czech Small Arms (vz.58), Proarms Armory (PAR MK3) a Grandpower (řada M4). Tyto licence zajišťují, že airsoftové repliky Delta Armory jsou co nejblíže skutečnosti, a poskytují tak hráčům autentický zážitek.


Závěrem lze říci, že Delta Armory je renomovaná airsoftová značka, která se pyšní výrobou vysoce kvalitních airsoftových replik s realistickým designem. Díky licencím od skutečných výrobců střelných zbraní se hráči mohou spolehnout, že airsoftové repliky Delta Armory jsou přesné a spolehlivé, a poskytují tak skutečně pohlcující zážitek na bojišti.

na stránku