Svítilna taktická TREX 3 s čipem CREE 3W

Svítilna taktická TREX 3 s čipem CREE 3W Zobrazit větší
Policejní taktická duralová svítilna s moderním výkonným LED čipem CREE o výkonu 3W, o velké svítivosti (cca 120 lm). Nerozbitné přední polykarbonátové sklíčko. Osvítí objekt ostrým paprskem na vzdálenost cca 100 metrů. Vypínač je umístěn v...
Policejní taktická duralová svítilna s moderním výkonným LED čipem CREE o výkonu 3W, o velké svítivosti (cca 120 lm). Nerozbitné přední polykarbonátové sklíčko. Osvítí objekt ostrým paprskem na vzdálenost cca 100 metrů. Vypínač je umístěn v koncovce. Odolné vlhkuvzdorné duralové tělo klasického tvaru. Gumový kroužek na hlavici zabraňuje kutálení svítilny po hladkém povrchu.K pohodlnému nošení je k dispozici otočné pouzdro LHU-04 nebo LHU-14.Lze také použít jako součást „Nočního policejního setu“ se stavěcím kuželem a nylonovým pouzdrem. Napájení pomocí 3 ks alkalických článků typu 3AAA, které jsou v ceně svítilny. Rozměry: délka 115 mm, průměr těla na rukojeti 27 mm, váha vč. baterií 125 g.
Zobrazit

650,00 Kč s DPHDostupnost: Skladem

3 ks

ESP010

: ESP

Koupí tohoto produktu získáte 6 bodů.
Jak fungují věrnostní body?


Policejní taktická duralová svítilna s moderním výkonným LED čipem CREE o výkonu 3W, o velké svítivosti (cca 120 lm).

Nerozbitné přední polykarbonátové sklíčko.

Osvítí objekt ostrým paprskem na vzdálenost cca 100 metrů. Vypínač je umístěn v koncovce. Odolné vlhkuvzdorné duralové tělo klasického tvaru. Gumový kroužek na hlavici zabraňuje kutálení svítilny po hladkém povrchu.K pohodlnému nošení je k dispozici otočné pouzdro LHU-04 nebo LHU-14.Lze také použít jako součást „Nočního policejního setu“ se stavěcím kuželem a nylonovým pouzdrem.

Napájení pomocí 3 ks alkalických článků typu 3AAA, které jsou v ceně svítilny.

Rozměry: délka 115 mm, průměr těla na rukojeti 27 mm, váha vč. baterií 125 g.

BarvaČerná