Svítilna taktická TREX 3 s čipem CREE 3W Zväčšiť

Svítilna taktická TREX 3 s čipem CREE 3W

Policejní taktická duralová svítilna s moderním výkonným LED čipem CREE o výkonu 3W, o velké svítivosti (cca 120 lm). Nerozbitné přední polykarbonátové sklíčko. Osvítí objekt ostrým paprskem na vzdálenost cca 100 metrů. Vypínač je umístěn v...
Policejní taktická duralová svítilna s moderním výkonným LED čipem CREE o výkonu 3W, o velké svítivosti (cca 120 lm). Nerozbitné přední polykarbonátové sklíčko. Osvítí objekt ostrým paprskem na vzdálenost cca 100 metrů. Vypínač je umístěn v koncovce. Odolné vlhkuvzdorné duralové tělo klasického tvaru. Gumový kroužek na hlavici zabraňuje kutálení svítilny po hladkém povrchu.K pohodlnému nošení je k dispozici otočné pouzdro LHU-04 nebo LHU-14.Lze také použít jako součást „Nočního policejního setu“ se stavěcím kuželem a nylonovým pouzdrem. Napájení pomocí 3 ks alkalických článků typu 3AAA, které jsou v ceně svítilny. Rozměry: délka 115 mm, průměr těla na rukojeti 27 mm, váha vč. baterií 125 g.
Viac

26,31 € s DPH

Dostupnosť: Skladom

3 položky

ESP010

: ESP

Koupí tohoto produktu získáte 6 bodů.
Ako fungujú vernostné body?


Príslušenstvo

Policejní taktická duralová svítilna s moderním výkonným LED čipem CREE o výkonu 3W, o velké svítivosti (cca 120 lm).

Nerozbitné přední polykarbonátové sklíčko.

Osvítí objekt ostrým paprskem na vzdálenost cca 100 metrů. Vypínač je umístěn v koncovce. Odolné vlhkuvzdorné duralové tělo klasického tvaru. Gumový kroužek na hlavici zabraňuje kutálení svítilny po hladkém povrchu.K pohodlnému nošení je k dispozici otočné pouzdro LHU-04 nebo LHU-14.Lze také použít jako součást „Nočního policejního setu“ se stavěcím kuželem a nylonovým pouzdrem.

Napájení pomocí 3 ks alkalických článků typu 3AAA, které jsou v ceně svítilny.

Rozměry: délka 115 mm, průměr těla na rukojeti 27 mm, váha vč. baterií 125 g.

FarbaČierna