Organizátoři akcí a provozovatelé hřišť

Naše airsoftová prodejna je dlouholetým partnerem mnoha airsoftových akcí jako jsou například Protector, Operace Lizzard a Operace Kandahar od spolku AIRSOFTWARS nebo také Operace Taškent, Op.Inferno či Op. Patriot a další od spolku AMRUS. Také jsme partnerem mnoha airsoftových hřišť po celé české republice, ale i v zahraničí.

Airsoft se těší čím dál větší popularitě a nám tak vznikají nová legální hřiště a přibývá organizátorů akcí na legálně pronajatých pozemcích což nám dělá velkou radost. Nejen proto jsme se rozhodli tyto aktivity dlouhodobě podporovat.

Budeme moc rádi když nám napíšete pár informací o sobě a o vašem hřišti nebo akcích, které organizujete, kolik na akcích v průměru míváte účastníků na akcích, kolik členů má váš organizační tým, kolik akcí zhruba máte za rok a obecně na jaká témata. Dále budeme potřebovat kontaktní informace na hlavního organizátora, fakturační údaje (na organizaci / hlavního organizátora, adresa, email, telefon).


Jaké výhody budete mít ze spolupráce?

  • Pro celý organizátorský tým možnost nakupovat v našem obchodě za zvýhodněné ceny.

  • Balíček slevových voucherů, které budou použity jako ceny v soutěžích, nebo losování mezi účastníky a další věcné ceny pro účastníky akcí.

  • Bednu kuliček BLS nebo Guarder o váze 0,20g až 0,28g dle vašeho výběru za každý jeden rok vzájemné spolupráce. (dle dostupných skladových možností)

  • Propagace na našich sociálních sítích a odkaz zde na webu.

  • Poskytnutí propagačních materiálů jako jsou například naše patche, vlajky, dead ragy, velký banner a pod.

  • Umiestnenie na našej interaktívnej mape airsoftových ihrísk.

Co požadujeme na oplátku?

  • Zpětný odkaz na náš e-shop z vašich webových stránkách (pokud nějaké máte).

  • Označení našeho profilu na vašich sociálních sítích a označování nás na všech vašich příspěvcích abychom je mohli také případně sdílet.

  • Umístění našeho loga na vaše fotky, příspěvky, události, videa apod.

  • Vyvěšení našeho banneru na dobře viditelné a frekventované místo na akci či na hřišti (například na registraci akce, mrtvoliště nebo na jiném podobném místě kam se musí všichni účastníci dostavit).


Jako bonus jsme přidali i možnost GENERÁLNÍHO PARTNERSTVÍ, to se vztahuje vždy na jedno hřiště v daném kraji České republiky. V současné době jsme generálním partnerem těchto hřišť:

ARMA - Ústí nad Labem – Ústecký kraj

Airsoftpark Ketkovice – Jihomoravský kraj

Task Force – G - Králové Hradecký kraj

Airsoft Extreme - Karlovarský kraj

Zaujala Vás naše nabídka? Pokud ano, neváhejte nás co nejdříve kontaktovat emailem na adresu airsoft@anareus.cz kde se společně spojíme a doladíme všechny potřebné detaily.

Naši současní partneři:


Najpredávanejšie produkty