Airsoftové týmy

Máte s kamarády založený airsoftový tým a chtěli byste využívat našich speciálně připravených slev na celý náš sortiment? Není problém!

Postup je následující:

  1. Založ si u nás účet na email který budete později všichni využívat pro objednávky (pozor, email se nesmí měnit během objednávání, proto je dobré založit jeden zcela nový e-mail který budou využívat všichni členové týmu)
  2. Napiš e-mail Matyášovi který se stará o airsoftové týmy na adresu pesl@anareus.cz
  3. Do emailu napiš kolik má váš tým členů a připoj odkazy na týmové účty na sociálních sítích nebo odkaz na vaše týmové webovky

Podmínky pro přiznání klubové slevy:

  1. Umístění odkazu na náš e-shop na vaše týmové webové stránky nebo umístění odkazu na vašem týmovém profilu (FB/IG/YT/TikTok) na naše účty na sociálních sítích.
  2. Sdílení našich příspěvků minimálně jednou měsíčně na vašich sociálních sítích.
  3. Minimální počet 100 sledujících na sociálních sítích (Instagram, TikTok, Facebook…) pro dosažení úrovně KAMARÁD
  4. Minimální počet 500 sledujících na sociálních sítích (Instagram, TikTok, Facebook…) nebo celková roční útrata na našem e-shopu min. 25 000 Kč pro dosažení úrovně DOBREJ KAMARÁD
  5. Minimální počet 500 sledujících na sociálních sítích (Instagram, TikTok, Facebook…) a celková roční útrata na našem e-shopu min. 50 000 Kč pro dosažení úrovně KAMARÁD s VÝHODAMI

Úrovně a výše slev:

KAMARÁD = 5% sleva na veškerý již nezlevněný sortiment

DOBREJ KAMARÁD = 10% sleva na veškerý již nezlevněný sortiment

KAMARÁD s VÝHODAMI = 10% sleva na veškerý již nezlevněný sortiment + speciální slevové akce na vybrané zboží, roční odměna za spolupráci, dárky pro členy týmu atd.

Slevy a výhody se udělují na kalendářní rok a je možné se k nim přihlásit i během již probíhajícího roku (pokud je dosaženo potřebné útraty nebo počtu sledujících) nebo o ně žádat za již minulý rok pokud bylo dosaženo podmínek minimální roční útraty.

Všechny kategorie mohou také stále využívat věrnostního programu a tudíž sbírat body za nákup a ty pak převést na slevový voucher.

Minimální výše bodů na výměnu za slevový voucher je 100 bodů.


KAMARÁD s VÝHODAMI


KAMARÁD a DOBRÝ KAMARÁD


Najpredávanejšie produkty

Nové produkty