PP-19-01 Vityaz SMG

Pokud jde o airsoftová AKčka, jsou ty od Taiwanské firmy LCT jedněmi z nejlepších v oboru. A nyní nám přinášejí „ruský MP5“ - PP-19-01 Vityaz, který v současné době používají ruské speciální síly. Původní zbraň byla vyrobena Koncernem...
Pokud jde o airsoftová AKčka, jsou ty od Taiwanské firmy LCT jedněmi z nejlepších v oboru. A nyní nám přinášejí „ruský MP5“ - PP-19-01 Vityaz, který v současné době používají ruské speciální síly. Původní zbraň byla vyrobena Koncernem Kalashnikov na základě poměrně neúspěšného PP-19 Bizon. Tento PP-19-01 je příkladem "starých dobrých časů", kdy byly zbraně vyrobeny z oceli a lehkého hliníku. Nese velmi specifický vzhled PP-19-01 se skládací trojúhelníkovou pažbou. V horním krytu tělo obsahuje 20mm RIS lištu pro připojení optiky či kolimátoru dle vašeho výběru. Externí díly jsou vyrobeny z oceli, která opravdu přesně kopíruje skutečné zbraně. Ke zbrani jsou dodávané 2ks plastového tlačného zásobníku o kapacitě 50ran se sponou.
Zobrazit

10 490,00 Kč s DPHDostupnost: Skladem

3 ks

LCT0061

: LCT

Koupí tohoto produktu získáte 104 bodů.
Jak fungují věrnostní body?


Příslušenství

Pokud jde o airsoftová AKčka, jsou ty od Taiwanské firmy LCT jedněmi z nejlepších v oboru.

A nyní nám přinášejí „ruský MP5“ - PP-19-01 Vityaz, který v současné době používají ruské speciální síly. Původní zbraň byla vyrobena Koncernem Kalashnikov na základě poměrně neúspěšného PP-19 Bizon.

Tento PP-19-01 je příkladem "starých dobrých časů", kdy byly zbraně vyrobeny z oceli a lehkého hliníku. Nese velmi specifický vzhled PP-19-01 se skládací trojúhelníkovou pažbou. V horním krytu tělo obsahuje 20mm RIS lištu pro připojení optiky či kolimátoru dle vašeho výběru.

Externí díly jsou vyrobeny z oceli, která opravdu přesně kopíruje skutečné zbraně.

Ke zbrani jsou dodávané 2ks plastového tlačného zásobníku o kapacitě 50ran se sponou.

BarvaČerná
Úsťová rychlost (m/s)105 (m/s)
Doporučená váha munice0,25g - 0,28g
Závit14- (mm)
Délka705 (mm)
Délka vnější (minimální)480 (mm)
Délka vnější (maximální)705 (mm)
Délka vnitřní hlavně255 (mm)
Hmotnost3220 (g)
Materiál tělaKov
Počet kovových zubů pístu14
Velikost ložisek9 (mm)
Materiál ložisekKov
Hlava pístuKov
TryskaPlast
Trn pružinyKov
Materiál Hop-Up komoryPlast
Typ konektoruMalá Tamyia
Materiál zásobníkuPlast
Točný / TlačnýTlačný
Kapacita zásobníku50
BlowbackNE
Baterie součástí baleníNE
NabíječkaNE