Vymezovací podložky HOP-UP gumičky

Parametry Označení PODL-UP Materiál Nerezová ocel Povrchová úprava Bez povrchové úpravy Tloušťka 0,2 mm Balení obsahuje 3 kusy Více informací...
Parametry Označení PODL-UP Materiál Nerezová ocel Povrchová úprava Bez povrchové úpravy Tloušťka 0,2 mm Balení obsahuje 3 kusy Více informací Výrobce: Airsoft parts Na trhu existuje velké množství výrobců HOP-UP gumiček. Bohužel, pro výrobu těchto dílů neexistují žádné normy a standarty . Z tohoto důvodu každý výrobce používá vlastní design a rozměry. To platí zejména u hrdla HOP-UP gumičky. Velmi krátké hrdlo způsobuje netěsnost mezi tryskou a HOP-UP gumičkou . Naopak příliš dlouhé hrdlo způsobuje to, že HOP-UP komora není schopna podávat kuličky . Z tohoto důvodu vyrábíme vymezovací podložky o tloušťce pouze 0,2 mm , pomocí kterých můžete nastavit ideální pozici HOP-UP gumičky v komoře. Vnější průměr podložek je 9,85 mm . Z tohoto důvodu je možné použití u většiny HOP-UP komor.
Zobrazit

89,00 Kč s DPH

Dostupnost: Skladem

> 10 ks

ASPARTS130

: AirsoftParts

Pro tento produkt nejsou dostupné věrnostní body.


Parametry

Označení PODL-UP
Materiál Nerezová ocel
Povrchová úprava Bez povrchové úpravy
Tloušťka 0,2 mm
Balení obsahuje 3 kusy

Více informací

Výrobce: Airsoft parts

Na trhu existuje velké množství výrobců HOP-UP gumiček. Bohužel, pro výrobu těchto dílů neexistují žádné normy a standarty. Z tohoto důvodu každý výrobce používá vlastní design a rozměry. To platí zejména u hrdla HOP-UP gumičky. Velmi krátké hrdlo způsobuje netěsnost mezi tryskou a HOP-UP gumičkou. Naopak příliš dlouhé hrdlo způsobuje to, že HOP-UP komora není schopna podávat kuličky. Z tohoto důvodu vyrábíme vymezovací podložky o tloušťce pouze 0,2 mm, pomocí kterých můžete nastavit ideální pozici HOP-UP gumičky v komoře.

Vnější průměr podložek je 9,85 mm. Z tohoto důvodu je možné použití u většiny HOP-UP komor.

Buďte první, kdo ohodnotí tento produkt.

Napsat recenzi

Vymezovací podložky HOP-UP gumičky

Vymezovací podložky HOP-UP gumičky

Naši partneři