CNC spoušť AR15 - C, starý typ

CNC spoušť vyrobená z vysoce pevného hliníku EN AW 2007. Spoušť je určena pro airsoftové zbraně typu M4 a její klony. Vyznačuje se velmi rychlou odezvou při zmáčknutí spoušťě. Chod spouště je zrychlený o cca 70%. Povrchová úprava dekorativním...
CNC spoušť vyrobená z vysoce pevného hliníku EN AW 2007. Spoušť je určena pro airsoftové zbraně typu M4 a její klony. Vyznačuje se velmi rychlou odezvou při zmáčknutí spoušťě. Chod spouště je zrychlený o cca 70%. Povrchová úprava dekorativním eloxováním. Vzhledem k velkému množství různých výrobců spoušťových kontaktů a jejich různých rozměrů nelze zaručit 100% vzájemnou kompatibilitu, ale spoušťové kontakty lze velmi snadno upravit drobným zvětšením drážky.  Balení neobsahuje pružinku.
Zobrazit

200,00 Kč s DPHDostupnost: Není skladem

: RetroArms

Koupí tohoto produktu získáte 2 bodů.
Jak fungují věrnostní body?


CNC spoušť vyrobená z vysoce pevného hliníku EN AW 2007. Spoušť je určena pro airsoftové zbraně typu M4 a její klony. Vyznačuje se velmi rychlou odezvou při zmáčknutí spoušťě. Chod spouště je zrychlený o cca 70%. Povrchová úprava dekorativním eloxováním.

Vzhledem k velkému množství různých výrobců spoušťových kontaktů a jejich různých rozměrů nelze zaručit 100% vzájemnou kompatibilitu, ale spoušťové kontakty lze velmi snadno upravit drobným zvětšením drážky. 

Balení neobsahuje pružinku.