Umarex Glock 45 Gen5 GBB plynová pistole - Černá

Plynová airsoftová pistole Glock 45 Gen5 GBB od Umarex a VFC je jedna z nejkvalitnější replik na trhu.

G45 nabízí realistické ražení na kovovém závěru i plastovém rámu jako ostrá předlohaspolehlivý provozsilný blowback a skvělý výkon díky prémiovým dílům od VFC

Rozměry a hmotností připomíná skutečnou pistoli, vejde se i do standardních pouzder pro Glock!

4 450,00 Kč s DPHDostupnost: Není skladem

UMAR068

: UMAREX

Koupí tohoto produktu získáte 44 bodů.
Jak fungují věrnostní body?


Příslušenství

Umarex Glock perfection - nejvěrnější airsoftové repliky pistolí Glock! Tato GBB plynová pistole od německého Umarexu spojuje realistické detaily skutečné pistole Glock s vyladěnými vnitřními díly v rámci produkce VFC (Vega Force Company), která do pistole dodala nadstandardní vnitřní díly s výkonem pistolí pro soutěžní střelbu.
Z toho důvodu se můžeme setkat s popiskem Umarex/VFC Glock. Německá firma Umarex založená v roce 1972 se specializuje na vzduchové zbraně (vzduchovky) a pyšní se oficiální licencí několika věhlasných zbrojovek jako Glock, Heckler & Koch a Beretta. Takže jejich airsoftové repliky jsou vyhledávaným zbožím vyznavačů Mil-Sim airsoftu, ale i běžnými hráči díky jejich skvělé odolnosti, spolehlivost a výkonu bez nutnosti oprav a úprav pistole, jako je tomu bohužel nutné u levnějších replik.
Kompaktní crossover Glock 45 je pistole, která kombinuje kompaktní závěr Glocku 19 s rámem Glocku 17. Pistole nabízí všechny moderní vlastnosti 5. generace. Design vychází z pistole Glock 19X, který byl přihlášen do tendru U.S. Army na přezbrojení dosluhujících pistolí. Tendr nakonec vyhrála firma SIGGlock později nabídl model 19X na civilní trh. A nyní přichází nový model, Glock 45, který reflektuje požadavky operátorů policejních jednotek na úpravy Glocku 19X.
Viditelným rozdílem je barva, která je klasicky černá. Na přední části závěru jsou drážky (Front serrations / FS). Zásobníková šachta je rozšířená pro snadnější přebíjení. 

Co přináší nová Generace 5?

 • plně oboustranné ovládací prvky (oboustranný záchyt závěru, otočný vypouštěč zásobníku)
 • zkosený předek závěru (stejně jako u G26 Gen3 a 4)
 • odstraněno vybrání pro prsty na přední straně rámu pistole (grip)
 • nová povrchová úprava
 • mírně modifikovaná mířidla

Umarex/VFC Glock nabízí plynové pistole v airsoftovém provedení ve 2 typech pohonu, a to na klasický plyn (Green Gas, Red Gas) nebo variantu na CO2 plynové bombičky.
CO2 varianta bývá díky použitému pohonu výkonnější, ale konstrukčně nabízí méně realistický kratší chod závěru, díky kterému je ale efektivnější, co se úspory plynu týče.
Plynová varianta je více citlivá na nízké teploty (lze ale použít Red Gas za chladnějšího počasí), závěr se pohybuje v celé délce jako u ostré předlohy, čímž ale spotřebovává větší část plynu určenou pro výkon pistole.
Obě varianty mají své výhody a nevýhody, takže konečný výběr je na každém z vás podle svých herních preferencí!

Generace 4 i Generace 5 mají kvalitní kovovou hop-up komoru s gumičkou typu GBB/VSRzesílenou polykarbonátovou trysku s kvalitním těsněním a vylepšeným přepouštěním plynu.
Kromě vnějších odlišností má ještě Hop-up komora Gen5 možnost nastavení hop-upu pomocí nástrčného Inbus klíče skrze trn vratné pružiny závěru bez nutnosti rozborky zbraně (neplatí pro upgrade komory pro Gen5 od jiných výrobců jako Maple Leaf) . 

Umarex nabízí stejně jako Glock několik variant pistole podle velikosti, jedná se o pistole typu:

 • full-size
  Glock 17 Gen4 a Gen5 (celosvětově nejpopulárnější model nejen u ozbrojených složek)
  Glock 18c (možnost střelby full-auto)
  Glock 22
  Glock 34 (pouze CO2 varianta, dlouhý závěr vhodný na sportovní střelbu)

 • Compact
  Glock 19 Gen4 a Gen5 (oblíbený model pro osobní ochranu a skryté nošení)

 • Sub-Compact/Slimline
  Glock 42 (jeden z nejmenších Glocků, co byl kdy vyroben)

 • Hybrid
  Glock 19X (závěr Glock 19 s rámem Glock 17 v pískovém provedení, lze tedy využívat zásobníky typu Glock 17 Gen4)
  Glock 45 (vychází z konstrukce G19X, ale nabízí se v matně černém provedení)


Tato věrná replika pistole Glock 45 Gen5 je vybavena odolným kovovým závěrem s přesným ražením Glock a s funkcí blowbackkterá zajišťuje realistické vracení závěru po každém výstřelu, čímž dochází, stejně jako u ostré pistole, k nabití nového náboje do komory. Stále se však ale jedná o plynovou airsoftovou pistoli, takže střelba z ní je pohodlná a přesná.
Svými rozměry a hmotností připomíná skutečnou pistoli a bezpečně se vejde do standardních pouzder pro Glock dané velikostní kategorie.
Umarex vyrábí airsoftovou repliku stejně jako originální Glock s plastovým rámem a skvělou ergonomií, takže pistole padne do ruky každému střelci.
Tato pistole je skvělou volbou pro každého, kdo hledá spojení realistického designu Glocku a vynikajícího výkonu díky vnitřním dílům VFC.

Proč jsou Glocky od Umarex nejlepší ve své kategorii?

 • Realistický design s oficiální licencí:
  Detailně zpracovaná replika slavné pistole Glock, která vypadá a váží jako skutečná pistole. 

 • Silný Blowback efekt:
  Vylepšené vedení plynu poskytuje silný a realistický zpětný ráz s každým stiskem spouště.

 • Precizní střelba:
  Díky možnosti použití silnějších plynů (Red Gas, Propan, HPA, CO2) a konzistentnímu výkonu dosahuje pistole nadprůměrného výkonu. O přesnou střelbu se postará kvalitní kovová Hop-komora s gumičkou typu GBB/VSR

 • Kompatibilita a pohodlí:
  Reálné rozměry umožňují bezpečné nošení ve standardních pouzdrech a pohodlnou manipulaci.

 • Značková kvalita:
  Airsoftový Glock byl vyroben německou společností Umarex s důrazem na detail a kvalitu vnějších dílů a nabízející vynikající výkon a spolehlivost díky prémiovým vnitřním dílům od VFC.

Obsah balení:

 • GBB pistole Umarex Glock 45 Gen5
 • Tlačný zásobník na 22 BBs
 • Manuál
 • Příslušenství Umarex
BarvaČerná
Úsťová rychlost (m/s)90 (m/s)
Doporučená váha munice0,25g - 0,28g
Délka195 (mm)
Délka vnitřní hlavně85 (mm)
Hmotnost620 (g)
Materiál tělaKov / Plast
TryskaPlast
Materiál Hop-Up komoryKov
Materiál zásobníkuKov
Točný / TlačnýTlačný
Kapacita zásobníku22
BlowbackANO