CNC spoušťový mechanismus pro pušky M24 - Gen.2

Odolný a spolehlivý spoušťový mechanismus je základním předpokladem pro úspěšný upgrade odstřelovací pušky. Běžně dodávaný mechanismus je dostatečný pro základní pružiny.  Při použití silnější pružiny však výrazně stoupá pravděpodobnost jeho...
Odolný a spolehlivý spoušťový mechanismus je základním předpokladem pro úspěšný upgrade odstřelovací pušky. Běžně dodávaný mechanismus je dostatečný pro základní pružiny.  Při použití silnější pružiny však výrazně stoupá pravděpodobnost jeho poškození. A toto se bohužel nevyhýbá ani těm vyrobených z levných kovových slitin. Pouze ocelový obráběný mechanismus  může zajistit tu největší odolnost. CNC spoušťový mechanismus AirsoftPro používá osvědčenou konstrukci použitou i u jiných modelů.  Cílem bylo vytvořit vysoce odolný spoušťový mechanismus, který neselže ani při použití nejsilnějších pružin. Proto je vyroben s kombinací hliníkové slitiny a kalených ocelových dílů. Níže uvádíme základní charakterové vlastnosti: Tělo vyrobeno obráběním na přesných CNC strojích z lehké, ale odolné hliníkové slitiny  6061-T6. Hliníkové díly s kvalitním eloxovaným povrchem. Záchyt pístu, páka a trn jsou vyrobeny z oceli a kaleny na na tvrdost HRC48-55. Vrchol spouště je opatřen kuličkovým ložiskem pro hladší stisk spouště. Osičky vnitřních dílů vyrobeny z nerezu. Pár dvouzkrutných pružin spolehlivě vrací záchyt do výchozí polohy. Složeno z 20ti samostatných dílů. Testováno na pružinách až M190. Snadná instalace během dvou minut. Mechanismus umožňuje použít originální pojistku z pušky Dostupnost náhradních dílů od výrobce Airsoftpro (na dotaz). Kompletně navržen a sestaven v ČR.  Dílčí technická řešení výrobce jsou chráněna! Tento kvalitní spoušťový mechanismus je určen pro odstřelovací pušky SW (Snow Wolf) M24 a CYMA M24 (CM.702). Lze jej použít jak na originální válec s pístem, tak i na zesílené upgrade díly AirsoftPro. 
Zobrazit

1 990,00 Kč s DPHDostupnost: Skladem

2 ks

ASPRO287

: AIRSOFTPRO

Koupí tohoto produktu získáte 19 bodů.
Jak fungují věrnostní body?


Odolný a spolehlivý spoušťový mechanismus je základním předpokladem pro úspěšný upgrade odstřelovací pušky. Běžně dodávaný mechanismus je dostatečný pro základní pružiny.  Při použití silnější pružiny však výrazně stoupá pravděpodobnost jeho poškození. A toto se bohužel nevyhýbá ani těm vyrobených z levných kovových slitin. Pouze ocelový obráběný mechanismus  může zajistit tu největší odolnost.

CNC spoušťový mechanismus AirsoftPro používá osvědčenou konstrukci použitou i u jiných modelů.  Cílem bylo vytvořit vysoce odolný spoušťový mechanismus, který neselže ani při použití nejsilnějších pružin. Proto je vyroben s kombinací hliníkové slitiny a kalených ocelových dílů.

Níže uvádíme základní charakterové vlastnosti:

 • Tělo vyrobeno obráběním na přesných CNC strojích z lehké, ale odolné hliníkové slitiny  6061-T6.
 • Hliníkové díly s kvalitním eloxovaným povrchem.
 • Záchyt pístu, páka a trn jsou vyrobeny z oceli a kaleny na na tvrdost HRC48-55.
 • Vrchol spouště je opatřen kuličkovým ložiskem pro hladší stisk spouště.
 • Osičky vnitřních dílů vyrobeny z nerezu.
 • Pár dvouzkrutných pružin spolehlivě vrací záchyt do výchozí polohy.
 • Složeno z 20ti samostatných dílů.
 • Testováno na pružinách až M190.
 • Snadná instalace během dvou minut.
  Mechanismus umožňuje použít originální pojistku z pušky
 • Dostupnost náhradních dílů od výrobce Airsoftpro (na dotaz).
 • Kompletně navržen a sestaven v ČR.  Dílčí technická řešení výrobce jsou chráněna!

Tento kvalitní spoušťový mechanismus je určen pro odstřelovací pušky SW (Snow Wolf) M24 a CYMA M24 (CM.702). Lze jej použít jak na originální válec s pístem, tak i na zesílené upgrade díly AirsoftPro.