Ocelový válec pro Well MB4404,05,10,11

Ocelový válec pro Well MB4404,05,10,11 Zobrazit větší
Celoocelový odolný válec je nezbytný doplněk při zvyšování výkonu vaší odstřelovací pušky. U běžných válců dochází při použití silných pružin k deformačnímu vytržení natahovací páky z válce. Nabízený válec AirsoftPro byl podroben úspěšným...
Celoocelový odolný válec je nezbytný doplněk při zvyšování výkonu vaší odstřelovací pušky. U běžných válců dochází při použití silných pružin k deformačnímu vytržení natahovací páky z válce. Nabízený válec AirsoftPro byl podroben úspěšným zátěžovým testům na nejsilnějších pružinách. Tento typ je určen pro odstřelovací pušky: Well MB4404 Well MB4405 Well MB4410 Well MB4411 Není vhodné pro modely Well MB4401,02,03,06,07,08,09 a Marui AWS.  Díl je vyroben na přesných CNC strojích v ČR. Ocelová bezešvá trubka a ocelový trn natahovací páky jsou pevně svařeny na čtyřech místech. Svár byl přeleštěn, aby byl pohyb ve zbrani bezproblémový. Komplet je chemicky černěn - brunýrován, jako ochrana proti korozi. Přesto je nezbytné díl ošetřovat jako u skutečné zbraně, tedy především mazat.   Upozornění: Na některých skladovaných nepoužívaných válcích se může na konci trnu objevit bílá krystalická látka. Jedná se o vykrystalizované soli, které zbyly v hůře dostupných místech po černění. Nejedná se vadu výrobku. Krystalový bal snadno odstraníte mechanicky, nebo vodou.  Válec poté osušte hadrem a naolejujte.
Zobrazit

890,00 Kč s DPHDostupnost: Skladem

3 ks

ASPRO278

: AIRSOFTPRO

Koupí tohoto produktu získáte 8 bodů.
Jak fungují věrnostní body?


Celoocelový odolný válec je nezbytný doplněk při zvyšování výkonu vaší odstřelovací pušky. U běžných válců dochází při použití silných pružin k deformačnímu vytržení natahovací páky z válce. Nabízený válec AirsoftPro byl podroben úspěšným zátěžovým testům na nejsilnějších pružinách.

Tento typ je určen pro odstřelovací pušky:

  • Well MB4404
  • Well MB4405
  • Well MB4410
  • Well MB4411

Není vhodné pro modely Well MB4401,02,03,06,07,08,09 a Marui AWS. 

Díl je vyroben na přesných CNC strojích v ČR. Ocelová bezešvá trubka a ocelový trn natahovací páky jsou pevně svařeny na čtyřech místech. Svár byl přeleštěn, aby byl pohyb ve zbrani bezproblémový. Komplet je chemicky černěn - brunýrován, jako ochrana proti korozi. Přesto je nezbytné díl ošetřovat jako u skutečné zbraně, tedy především mazat.

 

Upozornění: Na některých skladovaných nepoužívaných válcích se může na konci trnu objevit bílá krystalická látka. Jedná se o vykrystalizované soli, které zbyly v hůře dostupných místech po černění. Nejedná se vadu výrobku. Krystalový bal snadno odstraníte mechanicky, nebo vodou.  Válec poté osušte hadrem a naolejujte.