Objednávky na op. Kandahár uzavřeny!!!

Rychloládovačka, 470bb

Rychloládovačka, 470bb Zobrazit větší
Rychloládovačka, rychloplnička, plnička, nabíječka - jakkoliv tomu říkáte, víte, že se bez toho neobejdete. Tato je větší model připomínající zásobník M4 série na ~470bb od firmy Tokyo Marui. Rychloládovačka je must-have pro všechny uživatele...
Rychloládovačka, rychloplnička, plnička, nabíječka - jakkoliv tomu říkáte, víte, že se bez toho neobejdete. Tato je větší model připomínající zásobník M4 série na ~470bb od firmy Tokyo Marui. Rychloládovačka je must-have pro všechny uživatele tlačných zásobníků a doporučujeme jich zakoupit rovnou několik.  Kuličky nasypete skrz padací dvířka v horní části plničky, přiložíte k zásobníku a stlačujete píst dokud zásobník nenabijete. Doporučujeme zásobníky plnit o něco méně než je zásobník reálně schopný pojmout, šetříte tím trysku, komoru, zásobník i plničku.
Zobrazit

400,00 Kč s DPHDostupnost: Skladem

> 50 ks


14. 06. 2024 (80 ks) 05. 07. 2024 (120 ks)

6 ks

ALM1053

: Tokyo Marui

Koupí tohoto produktu získáte 4 bodů.
Jak fungují věrnostní body?


Rychloládovačka, rychloplnička, plnička, nabíječka - jakkoliv tomu říkáte, víte, že se bez toho neobejdete. Tato je větší model připomínající zásobník M4 série na ~470bb od firmy Tokyo Marui. Rychloládovačka je must-have pro všechny uživatele tlačných zásobníků a doporučujeme jich zakoupit rovnou několik. 

Kuličky nasypete skrz padací dvířka v horní části plničky, přiložíte k zásobníku a stlačujete píst dokud zásobník nenabijete. Doporučujeme zásobníky plnit o něco méně než je zásobník reálně schopný pojmout, šetříte tím trysku, komoru, zásobník i plničku.

BarvaČerná