Rychloládovačka, 130bb

Rychloládovačka, 130bb Zobrazit větší
Rychloládovačka, rychloplnička, plnička, nabíječka - jakkoliv tomu říkáte, víte, že se bez toho neobejdete. Tato je klasický model na ~130bb od firmy Tokyo Marui. Rychloládovačka je must-have pro všechny uživatele tlačných zásobníků a doporučujeme...
Rychloládovačka, rychloplnička, plnička, nabíječka - jakkoliv tomu říkáte, víte, že se bez toho neobejdete. Tato je klasický model na ~130bb od firmy Tokyo Marui. Rychloládovačka je must-have pro všechny uživatele tlačných zásobníků a doporučujeme jich zakoupit rovnou několik.  Kuličky nasypete skrz padací dvířka v horní části plničky, přiložíte k zásobníku a stlačujete píst dokud zásobník nenabijete. Doporučujeme zásobníky plnit o něco méně než je zásobník reálně schopný pojmout, šetříte tím trysku, komoru, zásobník i plničku.
Zobrazit

200,00 Kč s DPHDostupnost: Není skladem

ALM1022

: Tokyo Marui

Koupí tohoto produktu získáte 2 bodů.
Jak fungují věrnostní body?


Rychloládovačka, rychloplnička, plnička, nabíječka - jakkoliv tomu říkáte, víte, že se bez toho neobejdete. Tato je klasický model na ~130bb od firmy Tokyo Marui. Rychloládovačka je must-have pro všechny uživatele tlačných zásobníků a doporučujeme jich zakoupit rovnou několik. 

Kuličky nasypete skrz padací dvířka v horní části plničky, přiložíte k zásobníku a stlačujete píst dokud zásobník nenabijete. Doporučujeme zásobníky plnit o něco méně než je zásobník reálně schopný pojmout, šetříte tím trysku, komoru, zásobník i plničku.

BarvaČerná