Tlumič VIPER Sound Tech 310x55mm

Tlumiče na airsoftových zbraních , byť tvoří jen estetický doplněk,  jsou poměrně rozšířené. Existuje bezpočet modelů.  Pokud však vlastníte odstřelovací pušku, tak je prakticky nemožné najít důstojný tlumič, který nepůsobí na robustní...
Tlumiče na airsoftových zbraních , byť tvoří jen estetický doplněk,  jsou poměrně rozšířené. Existuje bezpočet modelů.  Pokud však vlastníte odstřelovací pušku, tak je prakticky nemožné najít důstojný tlumič, který nepůsobí na robustní odstřelovací pušce neadekvátně. Proto vám přinášíme nový výrobek. Robustní tlumič za který se nemusí stydět ani puška Barrett. Mé délku 31cm  a průměr 5,5cm.  Je celý vyroben na CNC strojích z hliníkové slitiny s hmotností 420g. Pro co nejlepší odolnost proti poškrábání není stříkán barvou jako jiné levné tlumiče, ale matně chemicky černěn. Zajímavostí je způsob montáže. V balení naleznete tlumič osazen dvěma víčky. Oba mají uvnitř levotočivý závit M14, který je vhodné pro drtivou většinu adapterů na tlumič či zakončení hlavní. Víčka jsou navzájem zaměnitelná. Jedno z víček (logicky raději směřované k nepříteli) nese gravírovaný text "Front Toward Enemy".  Tlumič tak lze, jak je to obvyklé, namontovat na adapter či konec hlavně pušek. Víčko lze zajistit proti samovolnému povolování zabudovaným šroubem. U běžných tlumičů se totiž při utahování na levotočivý konec hlavně automaticky povoluje víčko tlumiče a naopak. Tento nežádoucí efekt jsme vyřešili příčným zapuštěným šroubem ve víčku. Našroubováním na konec hlavně se však prodlouží již tak dlouhá zbraň. Proto můžete použít jiný způsob montáže. V balení naleznete v sáčku třetí kovové víčko tlumiče. To má uprostřed velký otvor s těsnící gumou. Vyměníte zadní víčko na tlumiči a celý tlumič převléknete přes hlaveň vaší pušky. Tlumič se k hlavni či adapteru zašroubuje v míste předního víčka. Zadní víčko pak pomocí těsných kroužků drží tlumič osově na hlavni. V balení naleznete dva kroužky pro vystředění na vnější hlavni (větší je již vložen ve víčku).  Pokud má vaše puška menší vnější hlaveň, vložte do druhé drážky víčka kroužek s menším průměrem. Je vhodné vnitřní kroužek před nasazením namazat silikonovým olejem. Tlumič je vhodný pro všechny zbraně s 14mm levotočivým závitem na konci hlavně, nebo na přídavném adapteru.  Pro převlečení přes hlaveň musí vnější být průměr hlavně v rozmezí 25-30mm a hlaveň musí být douhá alespoň 30cm. Tlumič lze pochopitelně použít i na zužující se hlavně. Stačí změřit průměr hlavně ve vzdálenosti cca 30 cm od konce, zda je v uvedeném rozmezí. Máme je vyzkoušeny na puškách Well i M24. Pokud vaše puška nemá na konci 14mm závit na tlumič, potřebujete adapter.
Zobrazit

930,00 Kč s DPH

Dostupnost: Není skladem

ASPRO258

: AIRSOFTPRO

Věrnostní body

Koupí tohoto produktu získáte 9 bodů.
Jak fungují věrnostní body?


Tlumiče na airsoftových zbraních , byť tvoří jen estetický doplněk,  jsou poměrně rozšířené. Existuje bezpočet modelů.  Pokud však vlastníte odstřelovací pušku, tak je prakticky nemožné najít důstojný tlumič, který nepůsobí na robustní odstřelovací pušce neadekvátně.

Proto vám přinášíme nový výrobek. Robustní tlumič za který se nemusí stydět ani puška Barrett. Mé délku 31cm  a průměr 5,5cm.  Je celý vyroben na CNC strojích z hliníkové slitiny s hmotností 420g. Pro co nejlepší odolnost proti poškrábání není stříkán barvou jako jiné levné tlumiče, ale matně chemicky černěn.

Zajímavostí je způsob montáže. V balení naleznete tlumič osazen dvěma víčky. Oba mají uvnitř levotočivý závit M14, který je vhodné pro drtivou většinu adapterů na tlumič či zakončení hlavní. Víčka jsou navzájem zaměnitelná. Jedno z víček (logicky raději směřované k nepříteli) nese gravírovaný text "Front Toward Enemy".  Tlumič tak lze, jak je to obvyklé, namontovat na adapter či konec hlavně pušek.

Víčko lze zajistit proti samovolnému povolování zabudovaným šroubem. U běžných tlumičů se totiž při utahování na levotočivý konec hlavně automaticky povoluje víčko tlumiče a naopak. Tento nežádoucí efekt jsme vyřešili příčným zapuštěným šroubem ve víčku.

Našroubováním na konec hlavně se však prodlouží již tak dlouhá zbraň. Proto můžete použít jiný způsob montáže. V balení naleznete v sáčku třetí kovové víčko tlumiče. To má uprostřed velký otvor s těsnící gumou. Vyměníte zadní víčko na tlumiči a celý tlumič převléknete přes hlaveň vaší pušky. Tlumič se k hlavni či adapteru zašroubuje v míste předního víčka. Zadní víčko pak pomocí těsných kroužků drží tlumič osově na hlavni.

V balení naleznete dva kroužky pro vystředění na vnější hlavni (větší je již vložen ve víčku).  Pokud má vaše puška menší vnější hlaveň, vložte do druhé drážky víčka kroužek s menším průměrem. Je vhodné vnitřní kroužek před nasazením namazat silikonovým olejem.

Tlumič je vhodný pro všechny zbraně s 14mm levotočivým závitem na konci hlavně, nebo na přídavném adapteru.  Pro převlečení přes hlaveň musí vnější být průměr hlavně v rozmezí 25-30mm a hlaveň musí být douhá alespoň 30cm. Tlumič lze pochopitelně použít i na zužující se hlavně. Stačí změřit průměr hlavně ve vzdálenosti cca 30 cm od konce, zda je v uvedeném rozmezí. Máme je vyzkoušeny na puškách Well i M24.

Pokud vaše puška nemá na konci 14mm závit na tlumič, potřebujete adapter.

Barva černá

Naši partneři