Kovový vodící trn pružiny s ložiskem ver.III Zobrazit větší

Kovový vodící trn pružiny s ložiskem ver.III

Vodící trn pružiny nahrazuje originální plastový díl ve zbrani. Přináší odolnou kovovou konstrukci a je vhodný i pro nejsilnější pružiny. Unikátní je rotační tělo trnu. Prostřední část je volně uložena a dosedá na kuličkové ložisko ve spodní části...
Vodící trn pružiny nahrazuje originální plastový díl ve zbrani. Přináší odolnou kovovou konstrukci a je vhodný i pro nejsilnější pružiny. Unikátní je rotační tělo trnu. Prostřední část je volně uložena a dosedá na kuličkové ložisko ve spodní části trnu. Pružina se o tuto část opírá. To usnadňuje její otáčení při stlačení a redukuje odpor na minimum. Vhodná je kombinace trnu a hlavy pístu s ložisky. Pružina je pak usazena volně s hladkým osovým otáčením. Trn je určen pro zbraně s mechaboxem typ3 (Např AK, G36, AUG, MP5K..apod.)
Zobrazit

300,00 Kč s DPHDostupnost: Skladem

5 ks

SHS0051

: SHS

Koupí tohoto produktu získáte 3 bodů.
Jak fungují věrnostní body?


Vodící trn pružiny nahrazuje originální plastový díl ve zbrani. Přináší odolnou kovovou konstrukci a je vhodný i pro nejsilnější pružiny. Unikátní je rotační tělo trnu. Prostřední část je volně uložena a dosedá na kuličkové ložisko ve spodní části trnu. Pružina se o tuto část opírá. To usnadňuje její otáčení při stlačení a redukuje odpor na minimum.

Vhodná je kombinace trnu a hlavy pístu s ložisky. Pružina je pak usazena volně s hladkým osovým otáčením.

Trn je určen pro zbraně s mechaboxem typ3 (Např AK, G36, AUG, MP5K..apod.)