Plynové zbraně

Airsoftové plynové zbraně neboli GBB (Gas Blow Back) patří mezi nejzábavnější airsoftové zbraně jelikož celkem věrně napodobují chod závěru a tím i pocit ze střelby jako u ostré zbraně. Jejich provoz a údržba je už však více náročná. Musíte zbraň pravidelně čistit a mazat a starat se o těsnění a další části. Odměnou vám však bude plno zábavy a s...

Airsoftové plynové zbraně neboli GBB (Gas Blow Back) patří mezi nejzábavnější airsoftové zbraně jelikož celkem věrně napodobují chod závěru a tím i pocit ze střelby jako u ostré zbraně. Jejich provoz a údržba je už však více náročná. Musíte zbraň pravidelně čistit a mazat a starat se o těsnění a další části. Odměnou vám však bude plno zábavy a skvělého pocitu ze střelby. Mezi přední výrobce patří Tokyo Marui, ASG, GHK nebo VFC. Zbraně fungují na principu stlačeného plynu, který pohybuje pístem. Vypuštění plynu do komory pak žene kuličku ven z hlavně.  

Plynové airsoftové zbraně mají zpravidla velmi slušný dostřel a realistický chod závěru. Existují ale i verze s pevným závěrem které nejsou tak náročné na údržbu. Ke zbraním také nabízíme i spoustu doplňků jako jsou například zásobníkyhnací plyny nebo ochranné pomůcky.

Zobrazit
Dostupnost
více... méně
Výrobce
více... méně
Cena
132 23959
Úsťová rychlost (m/s)
50 480
Délka
115 1218
Hmotnost
210 (g) 4950 (g)
Materiál těla
více... méně
Materiál zásobníku
více... méně
Délka vnitřní hlavně
50 550
Barva
více... méně
Filtr produktů
na stránku

Naši partneři