Adventní sobota otevřeno pouze 16.12.

Výrobce
více... méně
Dostupnost
více... méně
Cena
132 20653
Materiál těla
Barva
více... méně
Typ konektoru
více... méně
Doporučená váha munice
více... méně
Baterie součástí balení
více... méně
Nabíječka
více... méně
Blowback
více... méně
Úsťová rychlost (m/s)
60 480
Hmotnost
265 (g) 4950 (g)
Délka vnitřní hlavně
51 550
Materiál zásobníku
více... méně
Typ zásobníku
více... méně
Kapacita zásobníku
více... méně
Procesorovka
více... méně
Závit hlavně
více... méně
Materiál Hop-Up komory
více... méně
Délka
115 1218
Filtr produktů

Plynové zbraně

Airsoftové plynové zbraně neboli GBB (Gas Blow Back) patří mezi nejzábavnější airsoftové zbraně jelikož celkem věrně napodobují chod závěru a tím i pocit ze střelby jako u ostré zbraně. Jejich provoz a údržba je už však více náročná. Musíte zbraň pravidelně čistit a mazat a starat se o těsnění a další části. Odměnou vám však bude plno zábavy a s...

Airsoftové plynové zbraně neboli GBB (Gas Blow Back) patří mezi nejzábavnější airsoftové zbraně jelikož celkem věrně napodobují chod závěru a tím i pocit ze střelby jako u ostré zbraně. Jejich provoz a údržba je už však více náročná. Musíte zbraň pravidelně čistit a mazat a starat se o těsnění a další části. Odměnou vám však bude plno zábavy a skvělého pocitu ze střelby. Mezi přední výrobce patří Tokyo Marui, ASG, GHK nebo VFC. Zbraně fungují na principu stlačeného plynu, který pohybuje pístem. Vypuštění plynu do komory pak žene kuličku ven z hlavně.  

Plynové airsoftové zbraně mají zpravidla velmi slušný dostřel a realistický chod závěru. Existují ale i verze s pevným závěrem které nejsou tak náročné na údržbu. Ke zbraním také nabízíme i spoustu doplňků jako jsou například zásobníkyhnací plyny nebo ochranné pomůcky.

Zobrazit
na stránku