Objednávky na op. Kandahár uzavřeny!!!

Chest rig COMPETITION MultiGun Rig® - ADAPTIVE GREEN

Variabilní chest rig určený především pro sportovní střelce. Díky minimalistickému pojetí a malým rozměrům skvěle funguje v kombinaci se střeleckým opaskem. Částečně modulární konstrukce umožňuje přizpůsobit chest rig používané zbrani a preferencím uživatele.

1 740,00 Kč s DPHDostupnost: Skladem

3 ks

KK-CMR-CD-12

: HELIKON

Koupí tohoto produktu získáte 17 bodů.
Jak fungují věrnostní body?


Varianty produktů

Z výroby je chest rig osazen dvěma většími kapsami s uzavíráním na suchý zip, dvěma menšími otevřenými kapsami a přihrádkou pro vepnutí kompatibilních vkládacích sumek (insertů). Každá z větších kapes pojme dva pistolové či jeden krátký puškový zásobník nebo drobné vybavení jako tlakový obvaz apod. Chlopně kapes jsou pošité sucháčem i na přední straně pro připevnění velcro nášivek. Menší kapsy jsou rozměrově vhodné pro pistolový zásobník nebo nářaďové kleště. Mají elastické boky a podšívku z protiskluzové koženky. Přihrádka pro vkládací sumky je podšitá flaušem a pojme nejvýše tři puškové zásobníky. Pod menšími kapsami se nachází očka z padákové šňůry, která lze využít např. pro zavěšení karabin s rukavicemi, ochrannými sluchátky atd.

Dalších šest oček z paracordu nalezneme na zadní straně chest rigu, která je navíc celá pošitá jemným flaušem. Tato očka slouží k podvěšení běžných sumek standardu PALS / MOLLE pod pevné kapsy, flauš k připojení bočních sumek se suchým zipem. Toto řešení umožňuje značně zvýšit nosnou kapacitu vesty v případě potřeby.

Nosné ramenní popruhy jsou tvaru H, délkově nastavitelné a spínané fastex přezkami. V přední části jsou osazené čtyřmi řadami průvleků se suchým zipem k připevnění menších sumek. Na zádech se nachází větší panel suchého zipu např. pro jmenovku. Bederní popruh je částečně elastický a zakončený přezkami fastex na obou stranách.

Vesta COMPETITION nabízí:

  • kompatibilitu s insery
  • čtyři přední kapsy
  • kompatbilitu s MOLLE/PALS vazbou
  • smyčky na pověšení vybavení
  • zadní část pokrytou flaušem

Specifikace:

  • hmotnost: 390 g
  • rozměry: 24 x 15 x 2 cm
  • materiál: 500D Cordura nylon
  • gramáž materiálu: 263 g/m2
BarvaZelená
  Video review od Military Travel CZ