APS SR-2 LRV (MB13D) + dvojnožka + optika

Výkoná manuální odstřelovací puška Well MB-13D. Závěr a hlaveň je kovová. Pažba je výsuvná (styl jako u M4/AR15) z odolného plastu. Součástí balení zbraně je kovová sklopná dvojnožka i optický zaměřovač 3-9x40 s krytkami. Zbraň je vhodná i pro leváky, protože umožňuje přesun natahovací páky závěru na levou stranu.

3 190,00 Kč s DPHDostupnost: Skladem

3 ks

WELL0031

: WELL

Koupí tohoto produktu získáte 31 bodů.
Jak fungují věrnostní body?


Replika byla vyrobena z kovových prvků a plastu. Tělo repliky, pažba a zásobník na 30 kuliček jsou vyrobeny z plastu. Ostatní prvky, jako je hlaveň, závěr, trubka pažby, rukojeť závěru, spoušť a 22mm lišta RIS, jsou vyrobeny z kovu. Noha pažby je vyrobena z gumy. Po vyšroubování dvou šroubů se replika rozloží na dvě části: sestavu hlavně se spoušťovým mechanismem a tělo repliky.

Ergonomické tělo bylo vyrobeno z odolného plastu. Pohodlná pistolová rukojeť a pažba způsobují, že replika dokonale padne do ruky a střelba z ní je velmi pohodlná. Velmi důležitá je také pažba, která je nastavitelná pomocí podložek a umožňuje zaujmout pohodlnou polohu každému střelci za podmínky správného nastavení její délky. Konstrukce pažby a pistolové rukojeti jsou převzaty z variant existujících u mnoha karabin a útočných pušek, což umožňuje jejich výměnu, kdykoli to uživatel považuje za nutné.

Taková konstrukce umožňuje plné přizpůsobení anatomii střelce, a co z toho vyplývá - zůstat nehybný po delší dobu, což v případě odstřelovače hraje zásadní roli.

Na spodní části těla je umístěna RIS lišta, která umožňuje montáž dvojnožky, jež je součástí sady a která zaručuje lepší stabilitu při střelbě. Hlaveň je zakončena zábleskovým krytem.

Součástí sady je zaměřovač s 4-9násobným zvětšením a průměrem objektivu 30 mm, který se montuje na horní lištu RIS. Samotný zaměřovač je vybaven sadou menších lišt RIS, které umožňují připevnit další menší zařízení jako například laserové zaměřovací zařízení.

Balení obsahuje:

  • airsoftová manuální replika
  • zásobník na 30 kuliček
  • sada nářadí
  • rychlonabíječ
  • dvojnožka
  • zaměřovač
BarvaČerná
Úsťová rychlost (m/s)125 (m/s)
Doporučená váha munice0,30g - 0,36g
Délka1145 (mm)
Délka vnitřní hlavně400 (mm)
Hmotnost4500 (g)
Materiál tělaKov
Hlava pístuPlast
Trn pružinyKov
Materiál Hop-Up komoryKov
Materiál zásobníkuPlast
Točný / TlačnýTlačný
Kapacita zásobníku30
BlowbackNE