CZ 75 Shadow 2 - CO2, blowback - Urban Grey

Pistole ASG CZ Shadow 2 CO2 vychází ze svého skutečného protějšku a nabízí tak všechny skvělé funkce. Snad nejlepší volba na trhu pro IPSC střelbu.

5 490,00 Kč s DPH

Dostupnost: Skladem

5 ks

ASG295

: ASG

Věrnostní body

Koupí tohoto produktu získáte 54 bodů.


Varianty produktu

Tento jemný, taktický šedý povrch je ideální pro ty, kteří chtějí sílu a výkon Shadow 2 ve více „vojensky“ vypadajícím stylu. Ať už do městských her nebo jen na terčovou střelbu, tahle nová barva vám prostě sedne.

Závěr je vyroben z eloxovaného hliníku a má méně zaoblený a více hranatý design s mírným zvýšením hmotnosti díky širšímu tělu.

Přidaná hmotnost a ostřejší konstrukce závěru usnadňuje kontrolu zpětného rázu a umožňuje přesnější zásahy na cíl. Vybroušení na vnějšku závěru je hlubší a výraznější, což dává střelci pevnější úchop při manipulaci se závěrem.

Kostičkované zdrsnění v přední a zadní části rukojeti pistole je také více výrazné a v kombinaci s CNC obráběnými zinkovými střenkami, které jsou tenčí v profilu, napomáhají lepšímu a pevnějšímu úchopu pistole.

Lučík spouště byl také zvětšen pro snadnější přístup ke spoušti a umožňuje tak pohodlnější ovládání i v rukavicích. Shadow 2 má také nový úhel úchopu, který je u bobřího ocasu hlouběji.

Spolu s novým výřezem u lučíku spouště tak umožňuje, aby Shadow 2 seděl pevněji v ruce střelce a tím napomáhá lepšímu zvládání zpětného rázu. Zvětšený záchyt zásobníku je nastavitelný do třech poloh, které lze nastavit pouze pomocí šestihranného šroubováku. Záchyt zásobníku má také výraznější profil, aby měl střelec pozitivní potvrzení při stisknutí západky.

Vlastnosti:

  • vylepšený design záchytu závěru
  • vodič vratné pružiny z nerezové oceli
  • nastavitelné tlačítko uvolnění zásobníku
  • hop-up gumička kompatibilní s TM
  • kladívko úderníku s závodním stylu

Celokovová airsoftová pistole s blowbackem na 6mm kuličky a pohon na 12g CO2 bombičky. Balení obsahuje zbraň a zásobník.

Délka: 220 mm

Délka hlavně: 110 mm

Kapacita: 26 ran

Typ hop-up: Nastavitelný

Rychlost: 100m/s - 328fps

Hmotnost: 1231g

Energie:1 J

Barva šedá
Úsťová rychlost (m/s) 100 (m/s)
Délka 220 (mm)
Délka vnitřní hlavně 110 (mm)
Hmotnost 1230 (g)
Materiál těla Kov
Materiál Hop-Up komory Kov
Materiál zásobníku Kov
Točný / Tlačný Tlačný
Kapacita zásobníku 26
Blowback ANO

Buďte první, kdo ohodnotí tento produkt.

Napsat recenzi

CZ 75 Shadow 2 - CO2, blowback - Urban Grey

CZ 75 Shadow 2 - CO2, blowback - Urban Grey

Pistole ASG CZ Shadow 2 CO2 vychází ze svého skutečného protějšku a nabízí tak všechny skvělé funkce. Snad nejlepší volba na trhu pro IPSC střelbu.

Prohlédnuté produkty

Novinky

Naši partneři