TM GBB plynová pistole Hi-Capa 4.3 - Černá

Tokyo Marui Hi-Capa 4.3 GBB plynová pistole v provedení černá s funkcí blowback.

Nejprodávanější a nejupravovanější airsoftová pistole na světě!

Oblíbená i mezi sportovními střelci IPSC a SpeedSoftery díky zvětšenému zásobníkumaximální spolehlivosti a preciznímu zpracování.

Vzorem jí byl model 2011 proslavený v sérii John Wick!

Další varianty

3 190,00 Kč s DPHDostupnost: Skladem

> 10 ks

PM00015

: Tokyo Marui

Koupí tohoto produktu získáte 31 bodů.
Jak fungují věrnostní body?


Příslušenství

Jedna z nejpopulárnějších, nejlepších a nejspolehlivějších plynových pistolí na trhu. Pistole je lehká díky své celoplastové konstrukci, není ale vyrobena z ledajakého plastu, je to Tokyo Marui tvrzený plast, který je pevný jako mnohé kovové slitiny avšak zůstává lehký.
Tokyo Marui plynové pistole (GBBa plynové pušky (GBBR) s funkcí blowback (zpětný chod závěru) představují vrcholný kousek v oblasti airsoftových zbraní. Zbraně od TM nabízí nejen vysokou kvalitu, ale také inovativní technologie v oblasti efektivity, spolehlivosti a účinnosti.

Název Hi-Capa zpravidla naznačuje, že tato série pistolí má zvětšený zásobník až na 40 ran (většinou 31, high capacity), což umožňuje střelcům mít k dispozici více střeliva před nutností přebít zásobník. Tento faktor je oblíbený mezi airsoftovými hráči, kteří ocení delší dobu mezi výměnami zásobníků během hry a kteří nosí své Capy jako primární CQB zbraně (oblíbené hlavně u SpeedSofterů v kombinaci s HPA adaptéry například od CTM TAC).
Tokyo Marui vyrábí své repliky co nejpřesněji podle reálné předlohy a instaluje do nich inovativní vnitřní díly, jejich plynové zbraně jsou vybaveny novým typem pístnice pro větší zpětný ráz se zachováním stejného odběru plynu.

Rukojeť je ergonomicky tvarovaná pro pohodlný úchop. Model je svým přesným a kvalitním zpracováním vhodný pro aktivní pravidelné používání.
Kromě vynikajících vnitřních dílů a pokročilých funkcí jsou hlavním lákadlem zbraně její exteriér a ovladatelnost, který nabízí maximální realističnost. 
Pistole je vybavena funkcí Blowback, čili při každém výstřelu realisticky "kopne" a tím i nabije další kuličku do komory. Chod a rozborka zbraně jsou vymyšleny tak, aby co nejvíce připomínaly reálnou zbraň. V tomto případě model 1911, respektive její mladší sestru 2011Zbraně řady 2011 jsou speciálně navrženy pro sportovní střelbu IPSC a tudíž od nich můžeme očekávat skvělou ergonomii a ovládání. 
Model Combat Master 2011 byl proslaven také v kultovní filmové sérii John Wick.

Tokyo Marui nabízí hned několik variant pistolí Hi-Capa (* délka vnější hlavně je uvedena v palcích x 2,54 cm):

Model Hi-Capa je nejvariabilnější pistole, seženete na ni nespočet vnitřních i vnějších dílů od značek jako je CTM-TACCowCow, LaCapa Custom a dalších.
Doporučujeme například CNC Split slide závěr od CTM TAC!

Obsah balení:

  • GBB pistole TM Hi-Capa
  • Zásobník
  • Příslušenství Tokyo Marui
BarvaČerná
Úsťová rychlost (m/s)90 (m/s)
Doporučená váha munice0,25g - 0,28g
Délka199 (mm)
Délka vnitřní hlavně93 (mm)
Hmotnost850 (g)
Materiál tělaPlast
TryskaPlast
Materiál Hop-Up komoryKov
Materiál zásobníkuKov
Točný / TlačnýTlačný
Kapacita zásobníku28
BlowbackANO