V současné době nelze platit kartou!

Na odstranění problému pracujeme.

GHK AKS74U GBB

Skvělá replika AKS74U od známého výrobce GHK. Zbraň disponuje funkcí, která věrně napodobuje zpětný ráz a pohyb závěru (blowback). Replika je vyrobena z kvalitního kovu. Pažba je rámová, sklopná do boku. 

16 490,00 Kč s DPHDostupnost: Není skladem

GHK00001

: GHK

Koupí tohoto produktu získáte 164 bodů.
Jak fungují věrnostní body?


Příslušenství

Jestli chcete vlastnit úžasnou repliku AKS74U tak tímto kouskem od firmy GHK rozhodně neuděláte chybu. Je vyrobena z oceli a předpažbí je vyrobeno z pravého dřeva! Díky funkci blowback se chová tato replika jako její skutečná předloha ze známé rodiny zbraní AK.

Michail Kalašnikov, který na vlastní oči viděl účinnost německých Stg-44 během druhé světové války, navrhl vlastní myšlenku moderního systému založeného na konceptu plně automatické útočné zbraně se selektivní palbou s nábojovou komorou. Mnohem méně výkonné než bitevní pušky z předchozích desetiletí, vynahradily to vynikající palebnou silou s vyšší rychlostí palby a zásobníkem na 30 nábojů, který bylo možné snadno vyměnit.

Ať se vám to líbí nebo nenávidí, AK platforma je ikonickým systémem v síních všech zbraní v historii lidstva, natož v její vlastní době. Zobrazuje se na státních vlajkách více než jedné země a používá jej nespočet armád a ozbrojených sil, kterých se za poslední půlstoletí vydělalo kolem sta milionů.

Vlastnosti:

  • tělo vyrobeno z oceli a kombinaci dřeva
  • blowback systém
  • kovové zásobníky s kapacitou 48 ran
  • možnost používání Green Gas i CO2

BarvaDřevěná